Windows 11 temiz kurulumunda Windows 8.1 anahtarı girilebilir mi?

emrah0755

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sistem şu an Windows 10 son sürümü. Windows 11 çıktıgında temiz kurulum yapabilme ve mevcuttaki Windows 10 keyi girebiliyor muyuz? Eski sistemde 8.1 DVD almistim, Windows 10 yukseltmistim. Yeni sistemde şu an kullanıyorum Windows 10 bu keyi. Windows 11 sormak istedim.

Hocam elimde tek key var oda 8.1 keyi eski sistemde Windows 10 yuksetmistim masaustu sistem.
Bildiğim kadarıyla; Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcıları işletim sistemlerini Windows 11'e ücretsiz olarak yükseltebilecekler. Windows 8 için ücretsiz yükseltme söz konusu olmayacak ancak kullanıcılar önce Windows 8.1'e geçerek ardından Windows 11'i yükleyebilecekler.
Kullandığınız ürün anahtarı neyse o Windows sürümünü kullanmaya devam edeceksiniz. Windows 10 Pro - Windows 11 Pro gibi..

Bildiğim kadarıyla; Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcıları işletim sistemlerini Windows 11'e ücretsiz olarak yükseltebilecekler. Windows 8 için ücretsiz yükseltme söz konusu olmayacak ancak kullanıcılar önce Windows 8.1'e geçerek ardından Windows 11'i yükleyebilecekler.
Kullandığınız ürün anahtarı neyse o Windows sürümünü kullanmaya devam edeceksiniz. Windows 10 Pro - Windows 11 Pro gibi.

8.1 Home almistim temiz kurumda secerken Windows 10 Home'yi seciyorum 8.1 keyi giriyorum kabul ediyor hesabimida aciyorum hep boyle kurdu sorunsuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı