Rehber Windows 11 TPM 2.0 ve CPU şartı olmadan yükseltme

Bir sorun teşkil etmez değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir soru daha sorayım o zaman hocam (desteklenmeyen PC'ler için).
Bu sürümü bu şekilde kurduk diyelim.
5 Ekim'de veya daha sonra daha yeni bir sürüm çıktı, o yeni çıkan sürümü ISO olarak indirip setup üzerinden bu şekilde yükleyebilir miyiz? (yani gelecek güncellemeleri Windows alamayacağımızı söylediği için bu şekilde her gelen yeni güncellemeyi/sürümü yükleyebilir miyiz?)

Windows kalite ve özellik güncellemeleri yayınlıyor. Desteklenmeyen PC'ler kalite güncellemelerini alabilecekken özellik güncellemelerini alamayacak sanırım ben bu şekilde anladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sorun teşkil etmez değil mi?
Yok bir sıkıntısı yok. Deneyip kendiniz bana bildirirseniz sevinirim.
Bunu bir sonraki gelecek güncellemede deneyerek anlayabiliriz, fakat sanırsam evet alabileceksiniz. Bekleyip görelim.

Elinize sağlık çok iyi bir rehber olmuş.
Sistemi desteklemeyenler(mesela ben) bu konuyu görünce.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Ryzen 3 2200G kullandığım için Windows 11 yükleyemiyorum ama beta kanalına girdiğimde yüklememe izin veriyor ama ben beta Windows 11 kullanmak istemiyorum sürüm ön izleme kanalına gelme ihtimali nedir?

Çok teşekkürler şu an iniyor indiği zaman geri bildirim de bulunurum @shaqqy

Hocam Ryzen 3 2200G kullandığım için Windows 11 yükleyemiyorum ama beta kanalına girdiğimde yüklememe izin veriyor ama ben beta Windows 11 kullanmak istemiyorum sürüm ön izleme kanalına gelme ihtimali nedir?
Ön izleme kanalına girip isteğe bağlı güncellemeler kısmından gelip gelmediğini kontrol eder misiniz? Ayrıca şu anda Beta kanalındaki sürüm ile Release Preview aynı sürüm. O konuda rahat olabilirsiniz. Beta'da da bence fazla sıkıntı yok.

İsteğe bağlı kısmında maalesef yok hocam ama nedense dev ve betada Update geliyor. 5 Ekim'den sonra gelebilir mi acaba?

İsteğe bağlı kısmında maalesef yok hocam ama nedense dev ve betada Update geliyor. 5 Ekim'den sonra gelebilir mi acaba?
Geçen bu sebepten dolaylı Release Preview'e çıkış yapmadı demiştim, çünkü Insider Bloğunda da hala çıkış yapmadığına dair kanıtlar var. Fakat konuda not düşülmüş gelecek Release Preview bu versiyon diye. Ben şu anda size Beta kullanmanızı öneririm, gayet stabil ve herhangi bir hata ile karşılaşmadım.

Teşekkür ederim hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…