Windows 11 ürün anahtarı önerisi

Bestty

Kilopat
Yer
Tardis
Daha fazla  
Selamlar. Yeni cihaza Windows 11 Home keyi alacaktım fakat Sağlam Lisans'daki keyler pahalı geldi. Ucuza alabileceğim Retail veya OEM key varsa önerebilir misiniz?

Selam. Yeni cihaza Windows 11 Home keyi alacaktım fakat sağlam Lisans'daki keyler pahalı geldi. Ucuza alabileceğim Retail veya OEM key varsa önerebilir misiniz?

Bu siteden daha önce alışveriş yaptım. Güvenilir.

Windows 10 keyleri de oluyordu diye biliyorum bilen arkadaşlar yardımcı olsunlar. Ben 10 keyini 11'de kullanabilmiştim. 11 adıyla daha pahalıya satıyorlar çünkü keyleri.

Evet ben orijinal Windows 10 keyimi Windows 11'i de aktif etmek için kullanıyorum bir sorun olmuyor.

Sağlam lisans içlerinde en güvenlisi bence bütçeyi biraz sıkıştırıp almak en iyisi diye düşünüyorum hocam.

Şu an kullandığım bilgisayara oradan 25 liraya almıştım fakat 150 liraya dayanmış. Açıkçası başka güvenilir site bulamazsam oradan almayı düşünüyorum.

Bu siteden daha önce alışveriş yaptım. Güvenilir.

Hocam size gelen key OEM veya Retail miydi? Bir de Pro lisanslar Home sürümü için kullanılabilir mi?

Şu an kullandığım bilgisayara oradan 25 liraya almıştım fakat 150 liraya dayanmış. Açıkçası başka güvenilir site bulamazsam oradan almayı düşünüyorum.

Hocam size gelen key OEM veya Retail miydi? Bir de Pro lisanslar Home sürümü için kullanılabilir mi?

Ürünler Retail key. Açıklama kısmında belirtildiği gibi.

Windows 11 Pro lisansı Home sürümüne olur mu bilmiyorum fakat burada biraz daha pahalıya Home versiyonu bulunmakta.

Çok iyi hocam, umarım Home da kullanılıyordur. @DangerousWaste hocam bilginiz var mı?

1689683957426.png

Bu da daha önce alışveriş yaptığımın kanıtı :)

Windows 10 keyleri de oluyordu diye biliyorum bilen arkadaşlar yardımcı olsunlar. Ben 10 keyini 11'de kullanabilmiştim. 11 adıyla daha pahalıya satıyorlar çünkü keyleri.

Evet, Windows 10 Keyleri 11'de de çalışıyor Ben sağlam lisanstan daha ucuz olduğu için Windows 10 Pro OEM key aldım Windows 11 Pro kurulumunda girdim ve sıkıntısız şekilde kullanıyorum şu anda.

Yeni konular

Geri
Yukarı