Windows 11 uygulama PIN'i nasıl kaldırılır?

the.OA

Hectopat
Daha fazla  
Görseldekini nasıl kaldırabilirim arkadaşlar? Windows pinini kaldırmaktan bahsetmiyorum, istediğim herhangi bir sitede örnek Face'e girerken bu karşıma çıkıyor. Çıkmasın istiyorum. Şifre ve kullanıcı adı ile direkt gireyim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-08-07 at 22.51.20.jpeg
    WhatsApp Image 2023-08-07 at 22.51.20.jpeg
    217 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Edge'de de çıkıp çıkmadığını deneyin.

Aslında sorununuzdan bağımsız olarak Chrome'yi tamamen kaldırın derdim ama kaldırmazsınız.

Edge'de de çıkıp çıkmadığını deneyin.

Aslında sorununuzdan bağımsız olarak Chrome'u tamamen kaldırın derdim ama kaldırmazsınız.

Edge de istemedi pin. Chrome de sıkıntı sanırım.

Edge de istemedi pin. Chrome de sıkıntı sanırım.

Güvenlik taramada, koruma yok dedim yine olmadı. Derdi ne anlamıyom.

Chrome eskiden iyi idi artık değil. En kötü tarayıcı oldu olacak.
Edge Chrome'nin eklentilerini kullanabiliyor. Sabredin 1 hafta Edge kullanın. Chrome ye gerek olmadığını anlayacaksınız. Üstelik ciddi miktarda CPU ve Ram karınız olacak.

İllaki Chrome diyorsanız Chromeyi kaldırıp temiz kurulum yapın AMA ilk başta google hesabınızla oturum açmadan ya da farklı bir hesapla oturum açarak pin sorup sormadığını test edin. Muhtemelen sormayacaktır.

Win Hello'yu kullanı kapattım düzeldi. Chrome alışkanlık oldu ve ondan da ziyade o kadar çok sitede hesaplar ve şifreler kayıtlı ki ben bile bilmiyorum bazılarını yani zorunluluk gibi bir şey benim için maalesef.

Win Hello'yu kullanı kapattım düzeldi. Chrome alışkanlık oldu ve ondan da ziyade o kadar çok sitede hesaplar ve şifreler kayıtlı ki ben bile bilmiyorum bazılarını yani zorunluluk gibi bir şey benim için maalesef.
Edge de google hesabınızla oturum açmanız halinde veya Edge ayarlardan Chromeden şifreleri aktarmasını istemeniz halinde Chrome ile aynı şekilde şifre girmeden kullanabilirsiniz. Hatırlamanız gerekmiyor.
İyi Geceler.

Edge de Google hesabınızla oturum açmanız halinde veya Edge ayarlardan Chrome'dan şifreleri aktarmasını istemeniz halinde Chrome ile aynı şekilde şifre girmeden kullanabilirsiniz. Hatırlamanız gerekmiyor.
İyi geceler.

Teşekkür ederim, bağımlılıktan kurtulabilirsem inşallah denerim. İyi geceler hocam.

Geri
Yukarı