Windows 11 uzun süre boşta kaldığında 5 saniye tepkisiz kalıyor

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
Windows 11 uzun süre boşta kaldığında 5 saniyeliğine tepkisiz kalıyor. Fare ile basıyorsunuz falan işlemiyor yani tutuklu kalıyor. Bu olayı doğrulamak için iki bilgisayarda da denedim ve böyle bir olay var. Windows 11'de halen bu sıkıntı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün bilgisayarda yaklaşık 5-10 dakika işlem yapmadım telefona dalmışım. Tekrar döndüğümde kendi kendine donmuştu 10 saniye sonra kendini yeniden başlattı Windows 11 bayağı bayağı sıkıntılı. Her güncelleme sonrası farklı sorun yaşatıyor.

Windows 11 uzun süre boşta kaldığında 5 saniyeliğine tepkisiz kalıyor. Fare ile basıyorsunuz falan işlemiyor yani tutuklu kalıyor. Bu olayı doğrulamak için iki bilgisayarda da denedim ve böyle bir olay var. Windows 11'de halen bu sıkıntı var.
Ekran kapatma ve Uyku moduna geçirme etkin mi? etkinse ikisinide hiçbir zaman yapmanız daha iyi olur ben ikiside hiçbir zaman seçili kullanıyorum sıkıntı yaşamadım.

Windows 11 en büyük sorunu bu 15 dakika filan ellemedin mi uyku moduna giriyor uyku modunda da uzun süre dokunmadın mı tutukluk yapıyor mouse klavye çalışmıyor. Kasanın güç tuşu kapa aç yaparak başlatıyorum. Bazen oyundayken kendi kendine kapaniyor PC son zamanlarda bu olay çok olmaya başladı sanırım tek bende değil bu problem.

Geri
Yukarı