Windows 11 Valorant hatası düzeldi mi?

BerkeSZ

Hectopat
Merhaba, Windows 11'de Valorant hatası veriyordu bilgisayarım Secure Boot açmamı izin vermiyordu. Şu anda düzeltildi mi hata? Secure Boot kapalıyken TPM 2.0 açık.

Dostum öncelikle belirmek isterim ki bu bir hata değil.
Zaten normal şartlarda Windows 11 yüklemek için TPM 2.0 + Secure Boot'unun açık olması gerek.
Sisteminin desteklemediği halde Windows 11 kurup isyan ediyorsun.
Soruna gelecek olursak kaldırılmadı daha.

Dostum öncelikle belirmek isterim ki bu bir hata değil.
Zaten normal şartlarda Windows 11 yüklemek için TPM 2.0 + Secure Boot'unun açık olması gerek.
Sisteminin desteklemediği halde Windows 11 kurup isyan ediyorsun.
Soruna gelecek olursak kaldırılmadı daha.

Kanka Monster Abra A7 v12.1 kullanıyorum TPM 2.0 açık Windows 11 destekliyor ama Valorant'ta hata alıyorum. Ama Secure Boot özelliğini açamıyorum.

Kanka Monster Abra A7 v12.1 kullanıyorum TPM 2.0 açık Windows 11 destekliyor ama Valorant'ta hata alıyorum. Ama Secure Boot özelliğini açamıyorum.
İşte Secure Boot'u açamadığın için sorun senden yani cihazdan kaynaklı oluyor diyelim. Bunun oyunla alakası yok.
Nasıl açacağına gelirsek YouTube'da birkaç video görmüştüm. Bir bak istersen.

İşte Secure Boot'u açamadığın için sorun senden yani cihazdan kaynaklı oluyor diyelim. Bunun oyunla alakası yok.
Nasıl açacağına gelirsek YouTube'da birkaç video görmüştüm. Bir bak istersen.

BIOS'a giriyorum ama sıkıntı şu secure Boost disable ben dokunamıyorum bile alta geçerken başka ayara geçiyor. Monster yetkililerini arayıp sorduğumda dedikleri şu siz açamıyorsanız bizde açamayız.
Neden açamıyorsun yardımcı olayım.

Yukarıda belirttim.

Secure Boot meüsünde F9'a basarak ya daş başka tuş da olabilrdi tam hatırlamıyorum orda ayarları fabrikaya sıfırla. Enabled olacaktır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı