Windows 11 Valorant Testi!

Windows 11 Devloper sızdı fakat oyun performansı nasıl?
Bunun cevabını öncelikle Valorant'ta vermek istedim ve bazı ajanların güçlerini videolara koydum. İşte karşınızda videolar!

• Raze:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• Skye:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

• Phoenix:

• Yoru:

Göründüğü üzere oyun aşırı kasıyor. Daha fazla oyunu daha sonra deneyeceğim.

Windows 11 kaç GB RAM kullanıyor?
Kasması gerekmiyor zaten, 8 GB RAM'iniz var Windows 11 belki 5-6 GB'ını kullanacak ve Valorant'a 2-3 GB bir şey kalacak.
1624126208192.png

Boşta iken.

Kasması gerekmiyor zaten, 8 GB RAM'iniz var ve Windows 11 belki 5-6 GB'ını kullanacak.

Öyle olacağını pek düşünmüyorum. 10 gibi gereksiz programlarla doldurmazlarsa.

Belki arka planda çok fazla gereksiz uygulama getiriyordur Windows 11 bir de onları kontrol et derim.

Göremiyorum ya da ben körüm.

Göremiyorum ya da ben körüm.

Mevcut Windows 11 hem geliştirici modu hem de her sistemde aynı performansı veremeyebilir. Ben de indirmeyi düşünmüyorum şu anda. En iyisi 10'a geri dönmen olur, son kullanıcı için yayınlanınca tekrar denersin.

Dostum ben oyunu açamadım bile. Helal olsun :D Tüm sürücüler, oyun için gerekli dll dosyaları vs. her şeyi indirdim. Yine açılmadı, platform hatası veriyordu.

Geri
Yukarı