Çözüldü Windows 11 Valorant "Van 9003" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

irelia

Centipat
Daha fazla  
RAM
8x2 DDR4 TUF Gaming RAM. 3200 mhz
Ekran kartı
RTX 2060S
Anakart
GIGABYTE B450M K GAMING
İşlemci
RYZEN 5 5500
Merhaba. Sistemi Windows 11'e yükseltmemin ardından Valorant oyununa girmeyi denediğimde "van 9003" hatası veriyor ve oyundan atıyor, Secure Boot açık hale getirdim fakat düzelmedi. CSM diye bir şey varmış onu da kapattım.

Secure Boot'u enabled yapmama rağmen not active yazıyor.

Yardımcı olursanız süper olur.

Merhaba. Sistemi Windows 11'e yükseltmemin ardından Valorant oyununa girmeyi denediğimde "van 9003" hatası veriyor ve oyundan atıyor, Secure Boot açık hale getirdim fakat düzelmedi. CSM diye bir şey varmış onu da kapattım.

Secure Boot'u enabled yapmama rağmen not active yazıyor.

Yardımcı olursanız süper olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende menü böyle değil
Bir de bunu deneyin :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Hocam BIOS açılmıyorsa şu dediğimi yapın. Windows tuşuna basın sol'da , kapat-yeniden başlat seçeneklerini görüceksiniz. İlk önce shift tuşuna basılı tutun basılı olarak kalsın, hiç bırakmayın sonra yeniden başlata basın ama bir ekran görene kadar shifti bırakmayın. Ondan sonra bi ayar vardı sorun gidere tıklayın, UEFI donanım ayarlarına tıklayın ve yeniden başlat diyin biosa girecektir. @irelia

Hocam BIOS açılmıyorsa şu dediğimi yapın. Windows tuşuna basın Sol'da, kapat-yeniden başlat seçeneklerini görüceksiniz. İlk önce Shift tuşuna basılı tutun basılı olarak kalsın, hiç bırakmayın sonra yeniden başlata basın ama bir ekran görene kadar Shift'i bırakmayın. Ondan sonra bir ayar vardı sorun gidere tıklayın, UEFI donanım ayarlarına tıklayın ve yeniden başlat deyin BIOS'a girecektir. @irelia

Hocam aynısını yaptım fakat direk Windows'a attı

Yeni konular

Geri
Yukarı