Windows 11 | Valorant "Vanguard Requires TPM Version 2.0" Hatası

TheWizLLL

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, kısa bir zaman önce yeni gelen güncellemeyle birlikte Windows 11'e geçiş sağladım. Bu geçiş sağlama sürecinden sonra Valorant'a girmek istediğimde aşağıda görmüş olduğunuz hatayı vermekte. Tüm konuları okudum ancak ne tam anlamıyla anlayabildim ne de yaptıklarım çözüme kavuşturdu. Yardımcı olursanız sevinirim iyi geceler.
1635885856902.png

Güncellemeyle yazmış konuya.

Güncellemeyele oluyor bir. Reg dosyası ile güncellemeyi açıyor beta kanalı falan değil bildiğimiz Windows 11 ama sınırlı oluyor birkaç şey Microsoft bunları bildirmiş. Eğer konu sahibi tpm.msc yazarsa çalıştıra anlayacağız TPM 2.0 olup olmadığınıda.

Merhaba, kısa bir zaman önce yeni gelen güncellemeyle birlikte Windows 11'e geçiş sağladım. Bu geçiş sağlama sürecinden sonra Valorant'a girmek istediğimde aşağıda görmüş olduğunuz hatayı vermekte. Tüm konuları okudum ancak ne tam anlamıyla anlayabildim ne de yaptıklarım çözüme kavuşturdu. Yardımcı olursanız sevinirim iyi geceler.
Eki Görüntüle 1205133

Valorant bu sorunu kaldırana kadar Windows 10'a dönmeniz gerekiyor tabii sadece Valorant için.

Merhaba ben çözümü resimlerde gösterdiğim şeyleri etkinleştirerek buldum bir deneyin isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı