Windows 11 ve ekran kartı güncelleme sonrası sistem yavaş açılıyor

dnzsn

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar selam.

Windows 11 için az önce güncelleştirme yaptım.

2024-X64 tabanlı sistemler için Windows 11 version 23H2 02 toplu güncelleştirmesi (KB5034765)

Aynı zamanda NVIDIA sürücüsü 551.52'ye güncelleme gelmiş onu da yaptım.

Bunlardan sonra bilgisayar yavaş açılmaya başladı. Hoş geldiniz ekranı çok üzün süre bekletiyor (BIOS zamanı 4 saniye civarı). Hoş geldiniz ekranı açılınca görev çubuğu da geç gelmeye başladı. Benzerini yaşayan var mıdır?

Başlangıç uygulamaları eskisiyle aynı bir değişiklik yok bu arada.

Yeni güncelleme bekleyeceğiz o zaman. Yalnız şu çıkan ekran OneDrive'la alakalıydı sanırım arada gelirdi önceden

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende silinmiş vaziyette. Kullan ya da kur diyordu o uyarıda galiba. Bildiğim bir çözümü yok hocam. Bugün güncelleme gelmiş işte yaptım yaptıkran sonra böyle kağnıya bağladı. BIOS süresi 4 saniye o olmasa PC'den diyeceğim

Bende yükledim az önce hem NVIDIA driver'ı hem de Windows 11 güncellemeyi bende bir problem yok. Açılış hızları normal.

Deneyimlemek istediğim için Windows 11'i birçok farklı cihazda kurdum, denedim yükledim. Linux'tan bozma gibi geldi bana. Tamam hoşuma gitti etti yalan değil ama bu kadar bug varken buna bağlı olarak kullanması bir hayli zor iken neden cebelleşesin ki?

Mecbur kalmadıkça 11 kullanılmamalı. Mesela bazı HP Victus cihazların Windows 10 driver desteği yok.

Örnek verir misiniz Windows 10 desteği olmayanlardan?

Geri
Yukarı