Windows 11 version 22H2 04 toplu güncelleştirme hatası

ybngl

Centipat
Daha fazla  
PC desteklemediği halde Windows 11 kurdum kurarkende herhangi problem yaşamadım. şu anda problemsiz çalışıyor. Lakin güncelleştirmeleri yüklememde hata veriyor. İşlemcim desteklemediğine dair buradaki güvenli atlatıp güncelleştirmeleri yükleyemiyor muyuz?

PC desteklemediği halde Windows 11 kurdum kurarkende herhangi problem yaşamadım. Şu anda problemsiz çalışıyor. Lakin güncelleştirmeleri yüklememde hata veriyor. İşlemcim desteklemediğine dair buradaki güvenli atlatıp güncelleştirmeleri yükleyemiyor muyuz?

22H2 sürümü bayağı eski bir sürüm keşke güncel ISO Dosyasını indirip kursaydınız.

3,4 ay oluyor aslında kuralı direk win11 iso indirmiştim sürüme dikkat etmemis olabilirim.Linux ubuntu yanına dual boot olarak kurdum.

3,4 ay oluyor aslında kuralı direk Windows 11 ISO indirmiştim sürüme dikkat etmemis olabilirim. Linux Ubuntu yanına Dual boot olarak kurdum.

Eski sürüm hocam güncel ISO Dosyasını indirip tekrar kurulum yapın.

Nasıl bir hata alıyorsun?

WhatsApp Image 2024-05-31 at 23.47.42.jpeg

Nasıl bir hata alıyorsun?

Bildiğim kadarıyla desteklenmeyen sistemlerde normal güncellemeler yüklenirken 23H2 gibi büyük güncellemeler yüklenmiyor.

Aşağıdaki yönergeleri izleyip sonucu paylaşır mısın?

Win + R'ye basıp regedit komutunu gir.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\MoSetup bölümüne gir.
Sağdaki panelde boş yere sağ tıklayarak Yeni > DWORD (32bit) değerini seç.

Değerin ismini AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU olarak gir.

Oluşturduğun bu değere çift tıklayarak "Değer Verisi" kısmına 1 yazıp Tamam'a bastıktan sonra sistemi yeniden başlat ve yüklemeyi yeniden dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı