Çözüldü Windows 11 virüs var ama program bulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirhan5757

Decapat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi. PC yine sıfırladım virüs vardı ama eski tepkimeleri hala duruyor bu şekilde beyaz kutu çıkıyor sanki NumLock tuşu ile yukarı basıyormuş gibi. 2. resimde de işaretlediğim yerde Windows menüsünü o kısmı açınca herhangi bir yerine 1 kere tıklayınca çıkıyor hemen kayboluyor sonra bir daha olmuyor. Malwarebytes ile taratıyorum çıkmıyor. Sıfırlamadan önce bir dosyalar bulmuştu sildim ama güvenmediğim için sıfırladım. Hala var gibi sizce ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_6117.png
    IMG_6117.png
    16,9 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_6118.png
    IMG_6118.png
    163,1 KB · Görüntüleme: 26
Çözüm
Başlıktaki gibi. PC yine sıfırladım virüs vardı ama eski tepkimeleri hala duruyor bu şekilde beyaz kutu çıkıyor sanki NumLock tuşu ile yukarı basıyormuş gibi. 2. resimde de işaretlediğim yerde Windows menüsünü o kısmı açınca herhangi bir yerine 1 kere tıklayınca çıkıyor hemen kayboluyor sonra bir daha olmuyor. Malwarebytes ile taratıyorum çıkmıyor. Sıfırlamadan önce bir dosyalar bulmuştu sildim ama güvenmediğim için sıfırladım. Hala var gibi sizce ne yapmalıyım?

Hocam her zaman denilmiştir her yerde en azından forumun her yerinde her zaman en temizi formattır. Format atarsanız virüsten eser kalmaz inanın bana.

USB ile format atın hocam.
Anladım tamam o zaman dün de başka PC de aynı işlemi yapmıştım zorlanmam kesin düzelir diyorsunuz değil mi?

Anladım hocam öyle yapacağım gibi birşey mecbur
Evet düzelmeme imkanı yok gibi bir şey.

Hocam peki Ethernet ile dosyaları başka PC'ye atsam sorun olur mu sıfırlayalı 1 hafta olmadı 4 gün falan o kadar oyun yükledim tekrar yüklemek istemiyorum bir de fotolar da var virüs bulaşmış olma ihtimali var mı sence?

Evet hocam olma ihtimali var hocam yedekleride attığım videodan nasıl yapacağınızı kesin gösteriyor ve onun dışında evet başka bilgisayara atabilirsin ama attığım videoda gerek kalmıyor buna.

Evet hocam olma ihtimali var hocam yedekleride attığım videodan nasıl yapacağınızı kesin gösteriyor ve onun dışında evet başka bilgisayara atabilirsin ama attığım videoda gerek kalmıyor buna.
Hocam şöyle ki USB 16gb benim dosyalarım daha fazla nasıl yapmalıyım sence bu dosyaları falan taratma için bi şey var mı diyicem ama virüsü görmüyor sence ne yapmalıyım

Yeni konular

Geri
Yukarı