Windows 11 vs. 10

InqYomin

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200 Mhz RAM
SSD veya HDD modeli
512 GB M.2 SSD
Ekran kartı
GTX 1660 ti
İşlemci
Ryzen 5 5500
Merhaba arkadaşlar, 1 ay önce yeni bilgisayar topladım. Ve Windows 11 kurdum. Kendi tarafımca hiçbir sorunu yok. Ama Forum'da falan gezerken Windows 11'de sıkıntı yaşayanları görüyorum. Hem oyun hem de günlük kullanımda sorun çıkartmayacak ve oyunlarda daha yüksek FPS veren hangisi? Bu arada şu sıralar en fazla oynadığım oyun Valorant ona göre tavsiye ederseniz sevirim.

Merhaba arkadaşlar, 1 ay önce yeni bilgisayar topladım. Ve Windows 11 kurdum. Kendi tarafımca hiçbir sorunu yok. Ama Forum'da falan gezerken Windows 11'de sıkıntı yaşayanları görüyorum. Hem oyun hem de günlük kullanımda sorun çıkartmayacak ve oyunlarda daha yüksek FPS veren hangisi? Bu arada şu sıralar en fazla oynadığım oyun Valorant ona göre tavsiye ederseniz sevirim.

Windows 11 eskisi gibi değil, ben olsam Windows 11 kullanırdım.

Ben ilk çıktıgında kullandım 1 ay kadar evet oyunlarda bir tık FPS düşüşü oluyordu bir de birkaç program hatası vermişti tabii üstüne çok güncelleme geldi düzelmiştir fakat ben yine de birkaç sene daha Windows 10 tercih edin derim şu an en stabil en sorunsuz Windows.

Tabii ki Windows 10

Yeni konular

Geri
Yukarı