Windows 11 vs AtlasOS

Benimki boştayken böyle;
Eki Görüntüle 1741428
Kendim editledim.

Bayağı iyiymiş. Hangi sürüm? Ben bir ara bu işler ile uğraşıyordum sonra okul falan derken pek zamanım olmadı.

Photoshop sorunsuz çalışıyor. CS:GO idle sunucuda AFK bekletiyorum. Rekabetçi maçta falan kullanması gerekeni kullanıyor. Atlas'ta direk Update tamamen devre dışı. Güncellemeye ihtiyacın yok.

Photoshop sorunsuz çalışıyor. CS:GO idle sunucuda AFK bekletiyorum. Rekabetçi maçta falan kullanması gerekeni kullanıyor. Atlas'ta direk Update tamamen devre dışı. Güncellemeye ihtiyacın yok.

O zaman geceyim hocam. Direkt ISO dosyasi var mi yoksa kendi sitesindeki yukleyicilerle mi ugrasmam lazim. Bir de USB'ye nasıl yazdirabilirim?

O zaman geceyim hocam. Direkt ISO dosyasi var mi yoksa kendi sitesindeki yukleyicilerle mi ugrasmam lazim. Bir de USB'ye nasıl yazdirabilirim?
Orijinal windows kuruyorsun. Daha sonra sitesinde paylaştıkları dosyayı uyguluyorsun. Modlu iso yapmıyorlar artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…