Windows 11 vs AtlasOS

LastEmperor

Decapat
Makaleler
2
Ekran kartı
GTX 1650ti mobile
İşlemci
Ryzen 7 4800h
Internette dogru duzgun test bulamadim. Windows 10 indirsem otomatik 11'e geciriyor o yuzden 10'u indirmeye deger bulmuyorum. Hangisini kullanmak daha mantikli? 16GB ram var eklemeyi unutmusum.

Atlas os daha mantıklı. Ama kullandığınız normalden farklı bir cihaz ya da program varsa desteklememe sorunu yaşayabilirsiniz.

Ghost Spectre önerebilirim.

Su anda Linux kullanıyorum ve asil kullanma sebebim cok hafif olmasi. Eger ki konuda Windows 11 diyen kisi fazla olsaydi Linux'ta kalacaktim fakat atlasa baktigimizda cok iyi sonuclar var ve acik kaynak. Acik kaynak olmasi cidden icimi cok rahatlatiyor, o yuzden guvenlik riskleri olan Custom ISO'lari kullanmak istemiyorum.

Su anda Linux kullanıyorum ve asil kullanma sebebim cok hafif olmasi. Eger ki konuda Windows 11 diyen kisi fazla olsaydi Linux'ta kalacaktim fakat atlasa baktigimizda cok iyi sonuclar var ve acik kaynak. Acik kaynak olmasi cidden icimi cok rahatlatiyor, o yuzden guvenlik riskleri olan Custom ISO'lari kullanmak istemiyorum.
Ben Microsoft Office 2021 sürümünü yüklemedim ama çalıştırmadı. AMD Radeon Software'i de açmıyor. O yüzden hiç kullanmak istemiyorum AtlasOS.

Bilgilendirdiginiz icin cok teşekkürler.
Windows 11 de önermem. En güzeli kendin editle.
1681580327625.png

Tarayıcı falan bir şeyler açık ama Ram kullanımı, CPU kullanım ve Disk kullanımı çok düşük. İşlem sayısı da çok azdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı