Windows 11 Wi-Fi simgesi gitti

M.Eren Mutlu

Hectopat
Daha fazla  
Windows 11 deyim önceden Wi-Fi simgesi vardı PC'yi yeniden başlatınca gitti buradan yapacağım ama burası da kapalı bunu nasıl düzeltirim regedit ayarı falan var mı?

1626351743880.png

@AJFA @Recep Baltaş.

Çalıştır -> gpedit.msc -> Kullanıcı Yapılandırması -> Yönetim Şablonları -> Başlat Menüsü ve Görev Çubuğu -> Ağ simgesini kaldır ayarına sağ tıklayın, düzenle diyin ve devre dışı bırakın. Sistemi yeniden başlatıp durum bildirin.

(Windows 8.1 üzerinen anlatılmıştır. Farklılık varsa konuda belirtin.)

Çalıştır -> gpedit.msc -> kullanıcı yapılandırması -> yönetim şablonları -> başlat menüsü ve görev çubuğu -> ağ simgesini kaldır ayarına sağ tıklayın, düzenle deyin ve devre dışı bırakın. Sistemi yeniden başlatıp durum bildirin.

(Windows 8.1 üzerinen anlatılmıştır. Farklılık varsa konuda belirtin.)

Yaptım bir şey değişmedi. Attığım fotodaki "bazı ayarlar sistem yöneticiniz tarafından yönetilir" nasıl düzeltilir?

Bu sorun eğer ki bu konudan sonra düzelmezse güncellemeyle falan düzelir mi yoksa kalır mı? Yani illa PC'yi sıfırlamam mı gerek?

Şu video belki çözüm olabilir:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diğer yöntemler:
  1. Çalıştır -> gpedit.msc -> Kullanıcı Yapılandırması -> Yönetim Şablonları -> Başlat Menüsü ve Görev Çubuğu -> Bildirim alanını gizle ayarına sağ tıklayın, düzenle diyin ve devre dışı bırakın. Sistemi yeniden başlatıp durum bildirin.
  2. Çalıştır -> services.msc'de "Olay Günlüğü" hizmeti kapalıysa açmayı deneyin.
  3. MSConfig -> Hizmetler kısmından tüm hizmetleri etkinleştirin.

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:
Şu video belki çözüm olabilir:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diğer yöntemler:
  1. Çalıştır -> gpedit.msc -> kullanıcı yapılandırması -> yönetim şablonları -> başlat menüsü ve görev çubuğu -> bildirim alanını gizle ayarına sağ tıklayın, düzenle deyin ve devre dışı bırakın. Sistemi yeniden başlatıp durum bildirin.
  2. Çalıştır -> services.msc'de "olay günlüğü" hizmeti kapalıysa açmayı deneyin.
  3. MSConfig -> hizmetler kısmından tüm hizmetleri etkinleştirin.

Olay günlüğü yok.
"Varsayılan simge ayarlarını geri yükle" adımını denediniz mi?

Sadece saat değişiyor.

Geri
Yukarı