Windows 11 "Windows'u etkinleştir" her yeniden başlatmada geri geliyor

ekran1536

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
rtx3060
İşlemci
İ5 12400f
Dostlar Windows'u etkinleştiri kaldırmak için komut satırıyla falan birçok yöntem denedim ama en babası yeniden başlatana kadar işe yarıyor, yok mudur bunun bir çözümü bazı oyunlarda yazının olduğu kısımda bir görüntü takılıyor ve çevresi öyle kalıyor rahatsız edici oluyor mini haritayı görmemi zorlaştırıyor.

Dostlar Windows'u etkinleştiri kaldırmak için komut satırıyla falan birçok yöntem denedim ama en babası yeniden başlatana kadar işe yarıyor, yok mudur bunun bir çözümü bazı oyunlarda yazının olduğu kısımda bir görüntü takılıyor ve çevresi öyle kalıyor rahatsız edici oluyor mini haritayı görmemi zorlaştırıyor.

Ben daha önceden yaptım komut satırından ilk olmadı sonra etkinleştirme ile ilgili sorunları düzelte bastım oldu.

Ben daha önceden yaptım komut satırından ilk olmadı sonra etkinleştirme ile ilgili sorunları düzelte bastım oldu.

Bahsettiğin "etkinleştirme ile ilgili sorunları düzelt" tuşu tam olarak nerede tarif edebilir misin?

60TL'ye OEM key al. Kasa değiştirdikçe de kullanılırsın.

Dostum Windows uygulamalarıyla çok işim olmuyor tek yapmak istediğim yazının silinmesi ve uzun bir süre tekrar gelmemesi oyunlarda rahatsızlık vermesin yeter bana.

teşekkürler yaptım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı