Çözüldü Windows 11 Xbox ikonu sönük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AytKrZ02

Kilopat
1662142825734.png

Burada gördüğünüz gibi başlatma yerinde ikon var. Herhangi bir şey yüklemiyor, güncellemesi yok. Bilgisayarı yeniden başlattım çözülmedi. Bu sorunun çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulamalar güncellenirken öyle gözüküyor sorun yok ortada, Store'u aç güncelle sadece.

Uygulamalar güncellenirken öyle gözüküyor sorun yok ortada, Store'u aç güncelle sadece.
Düzgünce okuduğunuza emin misiniz ?

Aynı sorun bende de var. CMD'den Store'u silmeden tut her türlü şeyi denedim ama çözülmüyor. Format harici çözümü yok galiba.

Yeni Windows Update ile çözülebilir belki format atacak durumda değilim bekleyeceğiz düzelmesini düzelmezse böyle kullanıcağız.

Eki Görüntüle 1504975

Burada gördüğünüz gibi başlatma yerinde ikon var. Herhangi bir şey yüklemiyor, güncellemesi yok. Bilgisayarı yeniden başlattım çözülmedi. Bu sorunun çözümünü bilen var mı?
Herhangi bir UWP uygulama Microsoft Store üzerinden güncellenirken simge kararır ve alttaki çubuktan güncellemenin ne kadar yüklendiğini gösterir. Windows 10'da da vardı bu. Kendini güncellemeye çalışıyor ama yapamıyor sanırım, klasik buglu UWP uygulamalar işte.

Bende bugün itibariyle kendi kendine düzeldi :D Ya da PC ben farkında olmadan update yaptı emin değilim, sonuç olarak bende düzeldi sizde de en yakın zamanda düzelir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı