Çözüldü Windows 11 yarı Windows 10 gibi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Control Panel

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Insider olarak yüklemiştim, fakat explorer.exe hatası aldığım için geri UUP ile İngilizce ISO yükledim ama yarı Windows 10 gibi. Wi-Fi simgesi dikti yanlış hatırlamıyorsam, ayarlar ve Microsoft Store da farklıydı. Kilit ekranı da Windows 10 ile aynı. Bu normal mi?

Not: Yalnızca görünüş farklı. Özellikler aynı, bildirim merkezi, dosya gezgini görünüş olarak da aynı.

1625127389022.png

Teşekkür ederim, Insider sürümünde şu anki gibi mavi ekran yeme olasılığım daha az değil mi?

Windows 10'a göre sorun yaşama ihtimaliniz biraz daha fazla. Çünkü Insider kullanacaksınız, Insider yani geliştirilme aşamasında olan sürümler biraz daha fazla sorun yaşatabilir.

Bu videonun açıklamasında vardı sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu zaten benim indirdiğim dosyaydı, bir sorun var sanırım o yüzden Download Windows 11 Insider Preview 22000.51 ISO - How to Upgrade | 64-Bit ISO Buradan indirdim, güvenilir midir?
Bu zaten benim indirdiğim dosyaydı, bir sorun var sanırım o yüzden Download Windows 11 Insider Preview 22000.51 ISO - How to Upgrade | 64-Bit ISO Buradan indirdim, güvenilir midir?
@cngzkyz @cevapverinnolur

Son düzenleme:

Geri
Yukarı