Çözüldü Windows 11 "yenile" sekmesi gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aynştaynX

Hectopat
Makaleler
1
Windows 11 kullanıyorum fakat bir klasörde sağ tıkladığımda "yenile" sekmesinin hemen listeden gözükmesini istiyorum. Mevcut durumda "diğer seçenekleri göster" menüsüne tıklayıp açmam gerekiyor. Bunu değiştirmenin yöntemi var mı acaba?

1664304328133.png

Eğer değişmediyse F5 basarak da yenileyebilirsin muhtemelen, en azından yenileyebiliyorum ben. Regedit üzerinden o sağ tık menüsü eski haline döndürebiliyordu. Basit bir işlem.

Windows 11 kullanıyorum fakat bir klasörde sağ tıkladığımda "yenile" sekmesinin hemen listeden gözükmesini istiyorum. Mevcut durumda "diğer seçenekleri göster" menüsüne tıklayıp açmam gerekiyor. Bunu değiştirmenin yöntemi var mı acaba?

Eki Görüntüle 1529656
Hocam onun kısayolu var. F5 tuşuna bastığınızda yenileniyor zaten.

Çözüm
Bunu mu demek istiyorsun?

Yeni sağ tık menüsünde gözükmesi gereken yenile seçeneği gözükmüyor. Ondan bahsediyor. Şu anda kimsede yok böyle bir seçenek. Mecbur olarakta ya arkadaşın attığı linkten eskisini kullanacaksınız ya da F5 çekeceksiniz.

Yeni sağ tık menüsünde gözükmesi gereken yenile seçeneği gözükmüyor. Ondan bahsediyor.

Ben Windows 11 21H2 kullandığım zaman gene "yenile" gözükmüyordu yeni sağ tık menüsünde.

Orada kimsede gözükmüyor, diğer seçenekler deyip yenilemeniz lazım. İlk menüye getirmenin bir yolu yok diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı