Windows 11 yüklenir mi?

Geçmek için sizi cezbedecek çok da bir şeyi yok Windows 11'in. Daha olgunlaşmadı da. Geçmeyin derim. Daha erken, başınız ağrımasın.

Yarın Windows 11 yüklemeyi düşünüyorum ama optimizasyon sıkıntısı yaşar mıyım bilmiyorum. O yüzden size sormak istedim.

Dostum burada herkes ağzından bir kelime edecek ve kararsız olacaksın daha çok, ben ilk çıktığında Insider olarak falanda kullandım sonrada kullandım şimdi de kullanıyorum daha yeni geçtim sayılır nasıl olduğunu ve durumunu kontrol etmek için vesaire. Biraz anlatayım sana, şu anki performansı SSD ile çok iyi sayılır HDD kullananlara bir şey diyemem ama Windows 11'in SSD de daha kararlı çalıştığı hakkında hemfikirim, RAM kullanımları da iyi denilebilir tabii bu 16 GB RAM için geçerli. Sistemsel kararlılık olarak hala pürüzler bulunmaktadır bazı buglar var göze çarpmayan ve bir restart ile düzelecek buglar bunlar ben ms in bunu yakında düzelteceğine inanırım problem yok, oyun performansı olarak şu an tek Warzone ile test ettim ve durumları Windows 10 Pro ile aynı durumda denilebilir, mavi ekran vesaire bir şey ile karşılaşmadım şu ana kadar önceden ilk başlarda bayağı sıkıntı vardı, animasyonlarla alakalı problemler falanda düzeltilmiş bir sorunu yok normal sürümde devam edersen sıkıntısız kullanabilirsin, sistemin kötü ise bence fazla bulaşma çünkü çok ağır işletim sistemi şu anlık sonralardan hafifletilir ama denemekten de zarar gelmez.

Dip not: Full AMD sistemdeyim.

ryzen5 5600g msi b 550m pro vdh wifi 2*8gb gskill 3600 mhz ddr4 ram sistemim de mdl 3300mb/3100mb gen 4 ve 6600xt pcie 4.0 teknolojisi ile kullanıyorum. Tek kelime ile mükemmel cs go oynarken arka planda dosya indiriyor aynı zamanda arka plana geçiş yaparak yotube den video izliyorum maç arası ve geçişler anlık 1 sn den kısa takılma donma bozulma hata yok kardeşim.+fps de cabası oyunlarda

Yeni konular

Geri
Yukarı