Windows 11 yüklenmeli mi?

Yüklenmemeli. İlla yükleyecekseniz temiz kurulumla geçin.
Bu kadar hata varken hala neden diye soruyor musunuz?

Fanboylara aldırmayın ve yüklemeyin. 2022 ortalarında yüklenilebilir.
Bence de ben şuan Windows 10 nasıl dönerim diye uğraşıyorum. Ama aslında her bilgisayarda farklı tepki verdiği doğrudur. Yine de isterseniz bir şansınızı deneyin zaten ayarlardan 10 gün içinde tekrar Windows 10'a dönebiliyorsunuz.

Arkadaşlar güncelleme yapıyorum. Dün gece bu soruyu sorduktan sonra geçme kararı aldım ve yükledim. Dünden bu zamana kadar kullandım oyuna girdim çıktım programları çalıştırdım bir sorun olacak mı gibisinden diye. Hiçbir sorunla karışılaşmadım. Şu an bir problem göstermiyor. Bence Windows 10'dan sanki daha hızlı gibi geldi.

Arkadaşlar güncelleme yapıyorum. Dün gece bu soruyu sorduktan sonra geçme kararı aldım ve yükledim. Dünden bu zamana kadar kullandım oyuna girdim çıktım programları çalıştırdım bir sorun olacak mı gibisinden diye. Hiçbir sorunla karışılaşmadım. Şu an bir problem göstermiyor. Bence Windows 10'dan sanki daha hızlı gibi geldi.

Oyunlardaki performansınıda zamanın olunca buraya yansıtırsan sevinirim.

Sistemden sisteme göre değişir. Kimisi Windows 10'dan daha performanslı kullanırken kimisi Windows 10'dan bile daha kötü bir performans ile karşılaşabiliyor. Size tavsiyem bir süre daha geçmeyin. En azından 2022'ye girelim.

Aynı mesajınızı 2-3 farklı konuda gördüm bıkmış olmalısınız 😂

Fanboylara aldırmayın ve yüklemeyin. 2022 ortalarında yüklenilebilir.

Bunu bir Windows 10 fanboyu mu söylüyor.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Şans eseri güncelleme yaparken gördüm şu an yüklenmeli mi yoksa bekleyeyim mi?

Aslında güçlü bir sistemin varsa geçilebilir.
Not: Minimum 8 GB RAM, TPM 2.0, Secure Boot, 1TB HDD veya 250 GB SSD, Intel i5 8.nesil veya AMD Ryzen 5 2. nesil bir işlemcinin olması Windows 11'in hızlı çalışması ve düzgün çalışması için uygundur.

Bunu bir Windows 10 fanboyu mu söylüyor.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Aslında güçlü bir sistemin varsa geçilebilir.
Not: Minimum 8 GB RAM, TPM 2.0, Secure Boot, 1TB HDD veya 250 GB SSD, Intel i5 8.nesil veya AMD Ryzen 5 2. nesil bir işlemcinin olması Windows 11'in hızlı çalışması ve düzgün çalışması için uygundur.

Fanboy neden olsun, hatalar var. Microsoft'un kabul ettiği hataları bilr bizim insanımız kabul etmiyor. Kimse Windows 10 da kal demiyor, geçecekseniz 3-4 ay sonra geçin diyoruz. Güçlü sistemler için özellikle beklenmeli. Öyle ahım şahım bir performans artışı yok, çünkü eklenmesi gereken çoğu özellik 2022'de gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı