Windows 11 yüklenmeli mi?

Şu an Windows 10 kullanıyorum fakat Windows 11'in teması beni içine çekiyor, internette biraz araştırma yaptım fakat yine kararsız kaldım. Windows 11 kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Yüklemeye değer mi? Kasma donma problemleri var mı?
Şuan kullanıyorum gayet menmunum ancak hemen değilde 2022'nin başları gibi kurmanı öneririm.
(Temiz kurulum ile yükseltme arasında fark olmuyor o yüzden önemli verilerin varsa, uygulamalarının gitmesini istemiyorsan yedeklemeyle uğraşmayıp yükseltme yapmanı tavsiye ederim.)

Şu anki Windows 10 LTSC 1809 da bilgisayar 25-30 sn aralıgında masaüstü geliyor stabil ama sıkıldım Windows 11'i tasarım için istiyorum biyandan.
Hocam oyunlarla pek işiniz yoksa Linux dağıtımlarından birini kurabilirsiniz. Kişiselleştirme sınırı hayal gücünüze bağlı. 🙂

İlk insider sürümünden beri kullanıyorum. Ve hala insider sürümünde devam ediyorum. Temiz kurulum yapayım diye düşünüyorum ama o kadar iyi çalışıyor ki elim format atmaya hiç gitmedi. AMD Ryzen 2600X işlemci var ve performans düşüklüğü sorunlarını sadece okuyorum. Hiç yaşamadım.

Şu an Windows 10 kullanıyorum fakat Windows 11'in teması beni içine çekiyor, internette biraz araştırma yaptım fakat yine kararsız kaldım. Windows 11 kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Yüklemeye değer mi? Kasma donma problemleri var mı?
Arkadaşım zibilyon tane konu var onları okumanı öneririm. Şuan için erken sayılır.
Mis gibi işte, bilgisayar açılırken çayını kahveni hazırlayabilirsin :D
Bu gerçekse muhtemelen ölü HDD var sizde :)

Bu gerçekse muhtemelen ölü HDD var sizde :)
Değil. Sağlığı %100, okuma/yazma değerleri 100-115 mb/sn arasında. Hatta bununla ilgili konu açmıştım.

Bence pek değmez zaten Windows 11 de buglar var o kadar da iyi bir işletim sistemi değil mesela başlat menüsü bugu vardı hala var mı bilmiyorum.

Geri
Yukarı