Çözüldü Windows 11 yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

irelia

Centipat
Daha fazla  
RAM
8x2 DDR4 TUF Gaming RAM. 3200 mhz
Ekran kartı
RTX 2060S
Anakart
GIGABYTE B450M K GAMING
İşlemci
RYZEN 5 5500
Merhaba, Windows 10'dan 11'e geçiş için indirmeyi başlatmıştım yaklaşık %10 olduğu sırada bilgisayar kapandı ve ondan sonra açtım tekrar indirmeye denediğimde 0'da kalıyor ya da %10 dan direkt %100 geçiyor ve öyle kalıyor, çözümü nedir? Güncellemeleri sıfırlama gibi bir şans falan var mı? Geçmek istiyorum 11'e.

Çözüm
İnternetteki yükseltme aracından denemenizi tavsiye ederim. Ama ne olur ne olmaz dosyalarınızı yedekleyin.
500 GB'lik bir oyun dosyaları var nasıl yedekleyebilirim.

İnternetteki yükseltme aracından denemenizi tavsiye ederim. Ama ne olur ne olmaz dosyalarınızı yedekleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradan yapsam dosyalar vs. silinir mi?
Merhaba, Windows 10'dan 11'e geçiş için indirmeyi başlatmıştım yaklaşık %10 olduğu sırada bilgisayar kapandı ve ondan sonra açtım tekrar indirmeye denediğimde 0'da kalıyor ya da %10'dan direkt %100 geçiyor ve öyle kalıyor, çözümü nedir? Güncellemeleri sıfırlama gibi bir şans falan var mı? Geçmek istiyorum 11'e.

USB'den denediniz mi?

500 GB'lik bir oyun dosyaları var nasıl yedekleyebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Çözüm
500 GB'lik bir oyun dosyaları var nasıl yedekleyebilirim?

Tam bilemiyorum silinir mi siz karar verin.

Geri
Yukarı