Çözüldü Windows 11 yüklerken güvenli önyükleme hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EvreNoice

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle bayağı uğraştım ve artık çözemeyecek duruma geldim. B450M anakartımda Secure Boot açtığımda loop'a takılıyor ve bilgisayar açılmıyor. Sürekli BIOS. Geri kapatıp Windows'a gelebildim. Çözüm videolarını izlediğimde anladığım kadarıyla SSD GPT olması lazım ancak benim MBR. CMD'den konutları verdiğim halde cannot find OS Partition(s) for disk 0 hatası alıyorum. Onun çözüm videolarını izlediğimde ise CMD de diskpart yapınca ve sürücüyü seçip list part yapınca sadece 1 adet part çıkıyor. İzlediğim videolarda 3 ya da 4 adet oluyor. Aralarında boot klasörü olanı bulup bir şeyleri değiştirenler var ama bende hiçbirisi yok. Format atarak yapmak istemiyorum. Bir çözümü var mıdır bu durumun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bayağı uğraştım ve artık çözemeyecek duruma geldim. B450M anakartımda Secure Boot açtığımda Loop'a takılıyor ve bilgisayar açılmıyor. Sürekli BIOS. Geri kapatıp Windows'a gelebildim. Çözüm videolarını izlediğimde anladığım kadarıyla SSD GPT olması lazım ancak benim MBR. CMD'den konutları verdiğim halde cannot find OS Partition(s) for disk 0 hatası alıyorum. Onun çözüm videolarını izlediğimde ise CMD de diskpart yapınca ve sürücüyü seçip list part yapınca sadece 1 adet part çıkıyor. İzlediğim videolarda 3 ya da 4 adet oluyor. Aralarında boot klasörü olanı bulup bir şeyleri değiştirenler var ama bende hiçbirisi yok. Format atarak yapmak istemiyorum. Bir çözümü var mıdır bu durumun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu denediniz mi? Kurulum ekranında iken disk türünü değiştiriyorsunuz böyle yapınca.

Hangisi çözüm ise onu çözüm olarak işaretleyin.

Nasıl yapacağımı bilmiyorum sanırım.

Çözüm olan mesajda "rapor" tuşuna basıp çözüm olanı işaretleyip raporlayın.

Ekran görüntüsü 2021-11-08 224644.png

Yeni konular

Geri
Yukarı