Windows 11 yükseltmek için hem uygun hem değil tezatı

EmpireOfGamers

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, Windows 11 yükseltmek için "PC sistem durumu denetiminde" TPM dahil her şey için uygundur gereksinimler karşılanıyor diyor. Ancak Update kısmına gelince PC minimum sistem özelliklerini karşılamıyor yazıyor. İşin içinden çıkamadım. İlgili fotoğrafları ekliyorum bakar mısınız? Not: PC de Microsoft hesabı ile oturum açmadım bununla ilgisi olabilir mi?

Adsız3.png

Adsız4.png

Anakartınızın en son BIOS sürümü yüklü olduğundan emin olun. Güncel değilse güncelleyin.
Ardınan yeniden yüklemeyi deneyin.

Anakartınızın en son BIOS sürümü yüklü olduğundan emin olun. Güncel değilse güncelleyin.
Ardınan yeniden yüklemeyi deneyin.
Denedim Bios güncellerken m flasha girip pc kendini resetledikten sonra siyah ekranda kalıyorum ne yazık ki.
Secure boot açık mı? Destekliyor yazıyor sadece.
açık hocam onu yaptım.

Arkadaşım sana tavsiyem hiç yükleme pişman olursun yükleyebilirsende kullandığın Windows'u silme old Windows dosya olarak ayır pişman olursan kurtardan eski Windows'una dönersin.

Birebir aynı sorun ile karşılaşmıştım. Kendiliğinden düzelmişti. Modeme res falan atın. Bir de zaten yükseltme yapmanızı tavsiye etmem. Eğer Windows 11 kuracaksanız, temiz sıfırdan kurun. Yükseltmeler sağlıklı olmuyor.

YouTube'da eski model PClere Windows 11 nasıl yüklenilir yaz öğren ben 1 kere denedim oldu ama yine de Windows 10'a geri döndüm aman aman lazım değil sorunlu henüz olgunlaşmamış bir yazılım. Çok şikayet var emin ol insanı bezdiren bir karmaşası var.
Aslında olay basit Windows 10 ve Windows 11 ISO'larını deskopa çıkar içeriklerini 2 tane sarı klasör aç ve ISO içindeki dosyaları bu iki dosyaya yükle ve adlandır Windows 10 ve 11 diye sonrada Windows 10'daki sourches dosyasını 11 dekini çıkar deskopa yedekte kalsın Windows10 unkini sourches dosyasına 11'e kopyala yapıştır ve Rufus'la USB'ye formatla. Dene😊

Son düzenleme:
Merhabalar, Windows 11 yükseltmek için "PC sistem durumu denetiminde" TPM dahil her şey için uygundur gereksinimler karşılanıyor diyor. Ancak Update kısmına gelince PC minimum sistem özelliklerini karşılamıyor yazıyor. İşin içinden çıkamadım. İlgili fotoğrafları ekliyorum bakar mısınız? Not: PC de Microsoft hesabı ile oturum açmadım bununla ilgisi olabilir mi?

Eki Görüntüle 1346708

Eki Görüntüle 1346709

Bu linkten yükseltme yardımcısını indirin ve tüm dosyalarınız silinmeden 11'e geçin. Eğer beğenmezseniz 10 gün içinde geri 10'a dönebilirsiniz.

Cevaplar için çok teşekkürler. Hatadan kurtulamadım ancak Kurulum asistanı ile win 11'i kurdum. Şu an sorunsuz stabil çalışıyor ve güncellemelerini de yüklüyor.

Eki Görüntüle 1346708

Eki Görüntüle 1346709
Tpm sonradan açılmış ise oradaki bilgi güncellenmiyor. Yükseltme yardımcısı ile kurarsanız rahat rahat kuracaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı