Windows 11 yükseltmesi yapılmalı mı?

Yola_Exe

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar!
Bu sabah kalkıp bilgisayarımı açtığımda Windows 11 güncelleştirmesi için bir Windows Update bildirisi aldım ve kararsız kaldım, önerilen sürümlerin 22H2 gibi sürümler olduğundan ilk başta umursamadım ama 22H2 sürümü olduğunu fark ettiğimde yine kararsız bir duruma geldim, sistem şöyle.

Sapphire Pulse RX 5600 XT ekran kartı.
16 GB RAM.
Yaklaşık 1 TB depolama (SSD ile birlikte)
AMD Ryzen 5 3500X 6-Core işlemci 3.59 GHz işlemci.
Gigabyte B450M-H model bir anakart.

Genel yüzü böyle sizce kurulur mu? 2020 yılının şubat ayından beri kullanıyorum ve verimli bir sistem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11, Windows 10 gibi çok fazla güncelleme alıyor. Bu da onu stabil yapmıyor. Windows 10 LTSC 2021 kurmanızı öneririm.

Siz bilirsiniz windows 10 oturmuş bir sistem ve bazı sistemlerdeki sürücüler windows 11 uyumsuzluk çıkarabiliyor benim laptopum çıkardı ayrıca windows 11'de laptopun boşta sıcaklığı çok yüksek olduğundan windows 10 a geri döndüm sizin tercihinize bağlı sisteminiz windows 11'e uyumlu görünüyor.

Merhaba dostlar!
Bu sabah kalkıp bilgisayarımı açtığımda Windows 11 güncelleştirmesi için bir Windows Update bildirisi aldım ve kararsız kaldım, önerilen sürümlerin 22H2 gibi sürümler olduğundan ilk başta umursamadım ama 22H2 sürümü olduğunu fark ettiğimde yine kararsız bir duruma geldim, sistem şöyle.

Sapphire Pulse RX 5600 XT ekran kartı.
16 GB RAM.
Yaklaşık 1 TB depolama (SSD ile birlikte)
AMD Ryzen 5 3500X 6-Core işlemci 3.59 GHz işlemci.
Gigabyte B450M-H model bir anakart.

Genel yüzü böyle sizce kurulur mu? 2020 yılının şubat ayından beri kullanıyorum ve verimli bir sistem.

İsterseniz geçebilirsiniz. Eğer beğenmezseniz ya da bir sorun yaşarsanız ayarların geri dön sekmesindeki yerden geri Windows 10'a dönebilirsiniz. Bu özelliğin belirli bir süresi var ve yükseltme yapıldıysa geçerli olur, ayrıca windows.old klasörü silinmemeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı