Windows 11 yükseltmesi yarıda kesildi

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
8 GB DDR4 2666 MHz
SSD veya HDD modeli
256 GB SSD
Ekran kartı
NVIDIA Geforce MX330
İşlemci
Intel Göre i5-1035G1
Herkese iyi geceler. Windows 10'dan 11'e yükseltme yapıyordum. Kurulum sırasında 4-5 defa mavi ekran aldım ve sanırım bilgisayarınız eski ayarlarına geri döndürülecek diye bir şey dedi ve yeniden başlattı. Yeniden başlattıktan sonra bilgisayar Lenovo yazısında kaldı hiçbir şekilde ilerlemiyor. Ne yapmalıyım?

IMG_20230401_000355.jpg

Herkese iyi geceler. Windows 10'dan 11'e yükseltme yapıyordum. Kurulum sırasında 4-5 defa mavi ekran aldım ve sanırım bilgisayarınız eski ayarlarına geri döndürülecek diye bir şey dedi ve yeniden başlattı. Yeniden başlattıktan sonra bilgisayar Lenovo yazısında kaldı hiçbir şekilde ilerlemiyor. Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1722281

Eğer eski olduğu için kurulumu iptal etseydi hiç o kurulum ekranına bile gelmezdi Windows kurulumdan önce çakıyor bilgisayarınızın desteklenmediğini eğer bypass etmediyseniz Windows üzerinden mi kuruyordunuz yoksa boot menüden mi?

Eki Görüntüle 1722281
Hatalar neler?

Eğer eski olduğu için kurulumu iptal etseydi hiç o kurulum ekranına bile gelmezdi Windows kurulumdan önce çakıyor bilgisayarınızın desteklenmediğini eğer bypass etmediyseniz Windows üzerinden mi kuruyordunuz yoksa boot menüden mi?
Hocam direkt yükseltme ile kurmaya çalıştım.

Hocam tam göremedim ama kurulum esnasında 4-5 defa mavi ekran geldi sonra yeniden başlattı ve böyle kaldı.

Hocam direkt yükseltme ile kurmaya çalıştım.

Hocam tam göremedim ama kurulum esnasında 4-5 defa mavi ekran geldi sonra yeniden başlattı ve böyle kaldı.
Tekrar baştan kurmayı denesen belki olur. Olmazsa mavi ekran hatalarını almaya çalış.
Edit: Yükseltme ile W11 yükleyeme çalışmışsın görmedim kusura bakma. Bence flash bellek ile daha rahat kurarsın.

Windows kurabileceğiniz bir flash disk yok mu eğer kurabilirseniz direkt boot menüden kurun derim önemli bir veriniz yoksa.
Önemli bir verim yoktu, flashım var ama daha kolay olsun direkt yükselteyim dedim.

Tekrar baştan kurmayı denesen belki olur. Olmazsa mavi ekran hatalarını almaya çalış.
Hocam görseldeki ekranda kaldı bilgisayarın tuşuna basarak kapatıp açıyım mı?

Eki Görüntüle 1722281

Peki kapatma tuşuna uzun basıp ani kandıktan sonra tekrar açmayı denediniz mi bazen düzeliyor öyle bende yaşamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı