Windows 11'de "alt + Tab" atınca oyuna geri dönmüyor

EmrHean

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 6800H - RTX 3050Ti
Ekran kartı
RTX 3050Ti
CS:GO'da eskiden olmayan bir durum var. Çözünürlük farklı oynuyoruz zaten biliyorsunuz. Alt Tab atınca Alt Tab'da kalıyor ve geçip geçip geri masaüstüne atıyor. Oyuna geri dönemiyorsunuz. Sürekli spamleyine ve bir şeylere basınca rastgele olarak geri dönebiliyorsunuz. RDR Online oynamaya başladım aynı bu sefer de Alt Tab'a atınca tam olan bir ekrana geçiyorsan siyah ekran görüyorsun. Bu tür Alt Tab problemlerim var.

CSGO'daki görüntü modunu değiştir, pencereli, tam ekran kısmını yani.
Bunu yaparsam 4:3 oynayamam ve dediğin gibi masaüstü ile aynı çözünülük olduğu için büyük ihtimalle çalışır ancak bu bir çözüm değil yıllardır zaten 4:3 oyunuyorum oyunu.

Windows 11 tam bir sürüm ve eskisi gibi sorun varsa geri dön bir çözüm şekli değil. Zaten uzun zamandır Windows 11 kullanıyorum.

Konsolu açıp Alt+Tab atarsan yine aynı sorunu yapıyor mu?
Evet bir şey fark etmiyor maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm videoda.

Son düzenleme:
Bunu yaparsam 4:3 oynayamam ve dediğin gibi masaüstü ile aynı çözünülük olduğu için büyük ihtimalle çalışır ancak bu bir çözüm değil yıllardır zaten 4:3 oynuyorum oyunu.

4:3 bırakmaya çalışın hocam yavaş yavaş zaten CS2 bitmeden çıktı 4080 Ti var kuzenimde o bile %100 akıcı görüntü alamıyor bazen flash yediğinde çöküyor.

Evet bir şey fark etmiyor maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm videoda.

Sağ ol.

Geri
Yukarı