Windows 11'de bilgisayarın kapanmaması

420645

Hectopat
Windows 11'in son güncellemesini yaptıktan sonra sorun başladı. Bir türlü bilgisayarımı kapatamıyorum, şaka gibi. Ne zaman kapatmaya çalışsam bilgisayar açılır gibi oluyor. Şimdi Windows 10'a döneceğim. 2025'e kadar Windows 11'e geri dönmeyeceğim. Video çekip YouTube'a attım, seyretmek isteyen buyursun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 11'i sevip sayardım, artık görmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'in son güncellemesini yaptıktan sonra sorun başladı. Bir türlü bilgisayarımı kapatamıyorum, şaka gibi. Ne zaman kapatmaya çalışsam bilgisayar açılır gibi oluyor. Şimdi Windows 10'a döneceğim. 2025'e kadar Windows 11'e geri dönmeyeceğim. Video çekip YouTube'a attım, seyretmek isteyen buyursun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam her güncelleme düzeltecek diye bir hali yok. Yani sırf onun için Windows 10'na dönmem ama siz bilirsiniz.

Bende de Windows 10'da buna benzer bir sorun var. Kapata basıyorum 1 dakika falan her şey kilitleniyor. Sonra kapanıyor.

CMD'ye shutdown -s -t 0 yazınca da mı aynısı oluyor.

Önce DISM, sonra SFC /scannow yapmak (sırası önemli) belki işe yarar.

Geri
Yukarı