Çözüldü Windows 11'de çözünürlük ayarlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BatuhanPamuk

Hectopat
Ekran kartı
1660 Ti
İşlemci
İ5
Bilgisayarı yeni aldım ve Windows Update'den sonra yeniden başlattı onsan sonra çözünürlük düştü ve ayarlayamıyorum buton aktif değil.

Dosya Ekleri

• A0C379A3-BBB4-4C92-B910-03C4621E7246.jpeg
    A0C379A3-BBB4-4C92-B910-03C4621E7246.jpeg
    373,7 KB · Görüntüleme: 92
Çözüm
NVIDIA GeForce Experience uygulamasından güncellemeye çalıştığımda indiyiror fakat indirme bittiğinde sürücü indirme başarısız diyor ve aygıt yöneticisind girdiğimde uyardığı ışığı var sürücüyü güncelleştir seçeneğindeki basıyorum güncel diyor.
Güvenli moda girip bu rehberi uygula;
Windows'un sürücü indirmesini engelle seçeneği işaretli olsun.
Sonra buradan en güncel sürücüyü indirip kur;
Ekran kartı driveri kurulu mu? Aygıt yöneticisinden kontrol edebilirsin
Kuruluysa bile Nvdia'nın sitesinden güncel olanı temiz kurulum ile kurmayı dene.

O alttaki uygulama Driver Booster mi? Rica edersem sil şunu, Windows kendisi yükler sürücüleri.

Ekran kartı driveri kurulu mu? Aygıt Yöneticisi'nden kontrol edebilirsin.
Kuruluysa bile NVIDIA'nın sitesinden güncel olanı temiz kurulum ile kurmayı dene.

NVIDIA GeForce Experience uygulamasından güncellemeye çalıştığımda indiyiror fakat indirme bittiğinde sürücü indirme başarısız diyor ve aygıt yöneticisind girdiğimde uyardığı ışığı var sürücüyü güncelleştir seçeneğindeki basıyorum güncel diyor.

Dosya Ekleri

• 5E334D2A-D2B1-47E5-A760-9CAB345A09D4.jpeg
    5E334D2A-D2B1-47E5-A760-9CAB345A09D4.jpeg
    137,5 KB · Görüntüleme: 36

Şu Driver Booster'i sil bir önce.

Güvenli moda girip bu rehberi uygula;
Windows'un sürücü indirmesini engelle seçeneği işaretli olsun.
Sonra buradan en güncel sürücüyü indirip kur;

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı