Windows 11'de ekran koruyucusu kapatılabilir mi?

WOODCUTTER

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Merhaba Windows 11 kullanıyorum. Ekranı belirli bir süre sonra kapatması için ayarlardan gereken ayarı seçiyorum. Benim sorum ekran karardıktan sonra tekrar kullanmak istediğiniz zaman ilk olarak koruyucu ekran geliyor sonra masaüstü geliyor bu koruyucuyu kapatma şansımız var mı acaba?

Ekran görüntüsü 2024-03-24 190226.png

Ekran görüntüsü 2024-03-24 190226.png

Adsız-min.png

Ekran koruyucu dediğin şu 2. attığın görseldeki mi?

Evet artık her ne ise ismi uyku moduna almıyorum ekranı kapat diyorum kapanıyor güzel ama fareyi hareket ettiriyorum 2. attığım görsel geliyor ve bazı uygulamalarımda sorun yaratıyor bu. Normal monitörü kapatır gibi oluyordu eski sürümlerde. Bu kapatılabiliyor mu onu öğrenmek istiyorum.

Evet artık her ne ise ismi uyku moduna almıyorum ekranı kapat diyorum kapanıyor güzel ama fareyi hareket ettiriyorum 2. attığım görsel geliyor ve bazı uygulamalarımda sorun yaratıyor bu. Normal monitörü kapatır gibi oluyordu eski sürümlerde. Bu kapatılabiliyor mu onu öğrenmek istiyorum.
Windows kilit ekranı olarak geçiyor, normal ayarlardan kapatılmıyor diye biliyorum, ama bir video buldum dene belki çözüm olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows kilit ekranı olarak geçiyor, normal ayarlardan kapatılmıyor diye biliyorum, ama bir video buldum dene belki çözüm olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu video yardımcı olmadı fakat altta bırakacağım video sorunumu çözdü.

Geri
Yukarı