Windows 11'de emülatör kullanmak

gods of 999

Hectopat
Makaleler
2
Merhabalar. Windows 11 yükledim gayet şık, sade ve hızlı geldi ama yüklemeden önce birkaç yerde şöyle yazılar görmüştüm "Windows 11 kendi emülatörünü yapıp kullanıcılarına sunup diğer emülatörleri kullandırmayacakmış" kısacası şu olayı bana özet geçecek var mı? Mesela ben PC'den nasıl Clash of Clans oynayacağım

Son düzenleyen: Moderatör:
Bluestacks ile.

Henüz apk çalışmıyor ama belli oyunlar geldi biraz daha beklemekte fayda var dostum

Windows Subsystem For Android'den bahsediliyor. Normal şartlar altında Amazon Appstore'da COC varsa oynanabilir yoksa Play Store kurabilirsiniz.

MEMU ile oynayabilirsiniz.

@Egoistt konu ile ilgili bilginiz var mı ?
"Windows 11 kendi emülatörünü yapıp kullanıcılarına sunup diğer emülatörleri kullandırmayacakmış"
Yukarıdaki gibi bir olay mevcut değil, kendi subsystem'larını kurdular fakat özgürce istediğiniz emülatörleri kurup kullanabilirsiniz.

Bazı yazılımlar hala optimizasyon problemleri yaşıyor. Düşük performans ve hatalarla karşılaşmanız gayet doğal.

Teşekkürler isminizin hakkını verdiniz.

Teşekkürler isminizin hakkını verdiniz.
Rica ederim. Ben bu nickname'i daha Microsoft Windows 11'i duyurmadan önce almıştım. O dönem kesinlikle çıkmayacağı söyleniyordu, buna güvenerek ilginç bulmuştum.

Şahsen ben ana sistemimde Windows kullanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…