Windows 11'de ethernet kablosu takınca KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası

Cicenes35

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar Windows 11 kurduktan sonra Ethernet kablosu takinca bu hatayi aliyorum ve nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Minidump dosyayini bulamadim, yardimci olabilir misiniz?
@advaith

Son düzenleyen: Moderatör:

Böyle bir konu var incelediniz mi?

Hocam SFC /scannow ı denemedim onundışında hiçbir program yok daha Chrome dışında ağ sürücülerini kaldırdım güncelledim her şeyi yaptım SFC /scannow ı şimdi deneyeceğim.

Hocam boyle dedi.

Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some of them.
For online repairs, details are included in the CBS log file located at
windir\Logs\CBS\CBS.log. For example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. For offline
repairs, details are included in the log file provided by the /OFFLOGFILE flag.

Son düzenleme:
Hocam SFC /scannow ı denemedim onundışında hiçbir program yok daha Chrome dışında ağ sürücülerini kaldırdım güncelledim her şeyi yaptım SFC /scannow ı şimdi deneyeceğim.

Hocam boyle dedi.

Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some of them.
For online repairs, details are included in the CBS log file located at
windir\Logs\CBS\CBS.log. For example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. For offline
repairs, details are included in the log file provided by the /OFFLOGFILE flag.
Hasarlı dosyaların bir kısmını onardık fakat bir takımını onarmayı başaramadık diyor.

Hâlâ devam ediyor mu mavi ekran taktığınızda?

Son düzenleme:
Bu hocam.

1714959659615.png

Hocam ilk önce o Realtek gbi family Controllere sağ tık yap cihazı kaldır de cihazın yazılımını sil işaretli olsun uygula de sonra manuel olarak kur kendi sitesinden lan sürücüsünü bir de o 3 tane uyarı işaretli olan donanım kimliği ile aratıp güncelle minidump dosyası yok mu bu arada.

Hocam ilk önce o Realtek gbi family Controllere sağ tık yap cihazı kaldır de cihazın yazılımını sil işaretli olsun uygula de sonra manuel olarak kur kendi sitesinden lan sürücüsünü bir de o 3 tane uyarı işaretli olan donanım kimliği ile aratıp güncelle minidump dosyası yok mu bu arada.

Hocam OS Windows 11 her yerde aradim ancak bulamadim bir turlu minidump klasoru yok.

Geri
Yukarı