Windows 11'de format atarken HDD'yi sildim

SpongyFX

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcı, Çaylak Oyun Geliştiricisi
Windows 11'in kendi sıfırlama kısmından bilgisayara format attım. 2. diskimdeki verilerim gitmiş ve onların silineceğini düşünmemiştim. Bütün bilgilerim içerisinde ve Recuva, restorer Ultimate gibi programlarla geri getirmeye çalıştım fakat hiçbir şekilde içindeki silinen verileri algılamıyor.

Windows işletim sistemi üzerinden format atılırken hard diskimi hızlı formatlamıyor mu? Hızlı formatlamadıysa da gitti diye biliyorum veriler. Bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi baktım ve evet dosyalar çıkıyor fakat adları olmadan çıkıyor. Verileri isimleriyle birlikte çıkaran bildiğiniz bir program var mıdır acaba?

Üzerine daha fazla veri yazılmazsa geri getirebilirsiniz diye tahmin ediyorum.
Herhangi bir veri yazmadım. Veri yazıldığında kurtaramayacağımı bildiğim için ellemiyorum. Bomboş şu an diskim.

Ekstradan File Scavenger ve R-Studio programlarını da denedim ve sonuç alamadım.

EaseUS data recovery kullanın. Ayrıca bir daha sıfırlama yapmayın sorunlar çıkartıyor.

Teşekkür ederim hepinize. EaseUS kullanarak verilerimi bulabildim. Başta her ne kadar isimsiz veriler çıksa da sonradan isimli halleriyle de çıkmaya başladılar. Az sonra da tarama bitecek ve verilerimi umarım kurtarabileceğim. Konu kilit.

Yeni konular

Geri
Yukarı