Windows 11'de FPS artıyor mu?

Windows 11'de hala hazır her şey tamamlanmadı diye biliyorum, elbet bir FPS artışı olacaktır ama muhtemelen 15FPS üstü artanlarınki Windows 10'dan Windows 11'e geçtiği için değil Windows 11 tam olarak tamamlanmadığı için bu kadar yüksek FPS artışı yaşıyor.

Battlefield 4 Windows 10'da iken 117 FPS verirken Windows 11'e geçiş yaptığımdan beri 160 FPS'in altına inmiyor.
League of Legends için de aynı şekilde, 124 FPS alırken, şimdi 170 FPS alıyorum. En azından benim için fazla bir artış oldu.
Windows 11'de hala hazır her şey tamamlanmadı diye biliyorum, elbet bir FPS artışı olacaktır ama muhtemelen 15FPS üstü artanlarınki Windows 10'dan Windows 11'e geçtiği için değil Windows 11 tam olarak tamamlanmadığı için bu kadar yüksek FPS artışı yaşıyor.
Hiçbir alakası yok. Tam olarak tamamlandığında da beni haberdar et, sayacı söyleyeyim sana.

Windows 10 da Far Cry 5'i oynadığım zaman donarak ve takılarak oynuyordum Windows 11'e geçince takılma sadece oyunu kayıt ederken oluyordu. Ama Steam oyunu ilk açtığımızda bazı programlar yüklüyor bunlar yüklendiğinde oyunlarda takılmalar başladı ve bende Steam klasöründen o kısmı bulup sildim ve sorunum çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı