Windows 11'de grafik ayarlarını NVIDIA Control Panel'a vermek

kagent263

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600H 6C 12T || RTX 3060 Mobile || 8GB 3200MHz || 512 GB NVMe
Windows 11'de ekran grafik ayarlarını Windows ayarları yerine NVIDIA Control Panel'den yapmak istiyorum. Bu mümkün mü?

1675716812252.png

Tek ekran kartınız NVIDIA değilse olmuyor diye biliyorum benim bilgisayarımda MUX Switch var Intel'in ekran kartı tamamen kapalı durumda olduğunda bu ayarlar çıkıyor.

hocam
Tek ekran kartınız NVIDIA değilse olmuyor diye biliyorum benim bilgisayarımda MUX Switch var Intel'in ekran kartı tamamen kapalı durumda olduğunda bu ayarlar çıkıyor.
geçen konu açtım nasıl kaptırım diye tam bir cevap alamadım siz söylermisiniz nasıl tamamen GPU ya geçerim

Onu ayarlayabilisiniz fakat renk ayarlarını değiştiremezsiniz laptopta diye biliyorum. AMD'nin yazılımında değişitrebilirsinz.
amd nin yazlımını bulamadım amd software adrenalin var ondada ayar yerini bulamadım ama çok bakmadım belki ordadır

Hocam.

Geçen konu açtım nasıl kaptırım diye tam bir cevap alamadım siz söyler misiniz nasıl tamamen GPU'ya geçerim.

AMD'nin yazlımını bulamadım AMD Software Adrenalin var onda da ayar yerini bulamadım ama çok bakmadım belki oradadır.

Bende Intel APU ve 820M var. Intel'den değiştirebiliyorum.

Geri
Yukarı