Windows 11'de indirme hatası - 0x80248007 gibi çeşitli hatalar

Shimuss

Picopat
Daha fazla  
Herkese selam, forumda da çok gedim bu sorunları yaşayan çok fazla insan var fakat net kesin bir çözüm bulabilen göremedim. Konuyu şöyle özetleyeyim Windows 11'i temiz bir şekilde kurdum sorunsuz (birçok kez denedim sorun devam etti her seferinde) kurulumdan sonra Windows Update'i açıp güncellemeleri yapsın diye bıraktım. Güncellemelerin bazılarını asla yapamıyor ki benim anladığım kadarıyla aynı sürücüyü yüklemeye çalıştığından dolayı yapıyor(5 Mayıs 2023 sürümü güncellemesi) kurulum ekranında 5.05.2023 yazan bir sürümdeyim. Bundan önceki sürümlerde bu sorun yoktu. 2022'de olan bir sürümdü şu an tam olarak hatırlamıyorum bu söylenen sorun giderme CMD komutları vs her şeyi denedim hatta laptopumun üreticisi ve Microsoft desteğe kadar ulaştım fakat kimse adam gibi bir çözüm söyleyemedi neden olduğuna dair bir bilgi de yok. Windows 10'a da geçmek istemiyorum ( Windows 10 da problem yok sadece ses sürücüsünü elle kurmam gerekiyor onda onu da denedim) işlemcimden dolayı oda i7 12700H olduğu için Windows 11 daha iyi diyorlar. Kısacası sorun böyle. Çözüm odaklı yaklaşırsak sevinirim farklı denemelerimden yaşadığım farklı sorunların SS'leri de bu şekilde.

Acer laptop kullanlar varsa yazabilirler mi acaba modele özgü bir durum mu?

Dosya Ekleri

• problem.png
    problem.png
    8,8 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    4,9 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    23,2 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Geri