Windows 11'de mi kalınmalı 10'a mı dönülmeli?

Seninki şu geliştiriciler için olan Insider miydi neydi sanırım ondan ben stabil gelmesini beklemeye devam :D

Reis Insider kullanıyorum fakat hiçbir sıkıntısı yok ve tam olaraj geldi.

Sistemde takılmalar donmalar olduğunu duymuştum ondan bahsediyorum. Neyse Windows 11 için ISO indiriyorum bakalım en azından 23H2 kurmuş olurum.

Hiçbir sıkıntım yok Allah göstermesin.

Öncelikle kafamda format atma düşüncesi yoktu ancak işletim sistemindeki bazı sorunlarla baş etmekten çok sıkıldım ve en basit yolu seçmek istedim. Güncel olarak 8 aydır Windows 11 kullanıyorum sistemim fazlasıyla yeterli ancak Windows 10'da performans artışı görür müyüm (modlu Windows 10'da kurabilirim) ondan emin olamıyorum. Sizce Windows 10'a mı formatlamak mantıklı olur yoksa Windows 11'e mi?

Sistemim: Hp Victus 16 - S0014NT Amd Ryzen 7 - 7840HS 16GB Ram Nvıdıa Geforce Rtx 4060 8gb 512GB SSD 16.1 Inç Fhd 144Hz Freedos Gümüş 7Z4M5EA

Herhangi bir değişiklik yapmana gerek yok. İlla format atmak istersen Temiz Windows 11 kurup üstüne AtlasOS Playbook'unu uygulayabilirsin. Windows'u çok daha kullanıcı dostu bir hale getiriyor ve gereksiz birçok servisi kapattığı için de belirli durumlar da ufak da olsa performans artışı sağlıyor güncel sistemler için.

Edisyon Windows 11 Home.
Sürüm 24H2.
Yüklenme tarihi ‎5.‎05.‎2024
İs derlemesi 26120.461
Deneyim Windows feature Experience pack 1000.26100.6.0

Güncelleme düştü önüme sorun yok :)

Reis bende bir sorun var Wi-Fi kısmına tıklıyorum bazen ekran parlaklığı geç yanıt veriyor sende de öyle mi bir baksana.

Geri
Yukarı