Çözüldü Windows 11'de oyunlar çalışır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarıma, sızdırılan Windows 11'i kurmak istiyorum ancak kafama takılan bir soru var; Windows 11'de oyunlar çalışır mı? GTA 5, BeamNG Drive, Minecraft, ETS 2, ATS, Forza Horizon 4 ve Spintires MudRunner çalışır mı? Bir de Discord, Google, Chrome, WinRAR gibi programlar çalışır mı? Technopat'ın Windows 11 videosunu tam olarak izleyemedim orada bahsedildiyse kusura bakmayın.

Çözüm
Evet çalışıyor. 2013 yılından kalma bir oyun olan Age of Empires II HD Edition ile denedik. Bkz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Denemeden kesin çalışır diyemeyiz. Yakın zamanda Developer sürümlerinden birine Assassin's Creed Valhalla yüklemiştim ancak çalışmamıştı. Biraz araştırdığımda yeni Insider sürümleriyle bir uyumsuzluk yaşayan çok kişi olmuş. Kararlı sürüme geri dönmüştüm mecburen.

Denemeden kesin çalışır diyemeyiz. Yakın zamanda Developer sürümlerinden birine Assassin's Creed Valhalla yüklemiştim ancak çalışmamıştı. Biraz araştırdığımda yeni Insider sürümleriyle bir uyumsuzluk yaşayan çok kişi olmuş. Kararlı sürüme geri dönmüştüm mecburen.
Uyumluluk modu var sıkıntı olmaz.

Uyumluluk modu var sıkıntı olmaz.
Uyumluluk modu da dahil hiçbir türlü çalışmamıştı Valhalla. Diğer oyunlarda sorun olmamıştı. Kesin sorun olur diyemeyiz, ancak kesin sorun olmaz da diyemeyiz.

Herkese teşekkürler şu an 2. SSD mi boşalttım ve ona kuracağım eğer sorun olursa Windows 10 yüklü olan SSD'i me geri döneceğim.
Evet çalışıyor. 2013 yılından kalma bir oyun olan Age of Empires II HD Edition ile denedik. Bkz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler umarım bende sorun yaşamam

Discord çalışmıyor diyorlar.
Çalışıyor.

1623851619413.png

Çok yakın bir arkadaşım sızdırıldığı gece kurup-deneyimleyip üzerine Half-Life oynayıp oyunu bitirmiş: D
Tabii ki çalışır. Şu an pek stabil olmasa da işletim sistemi çıktığı zaman stabil çalışır.

Geri
Yukarı