Windows 11'de performans farkı olur mu?

LykeTheBest

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB (2x8) CL18 3600 MHz
SSD veya HDD modeli
MLD 500GB NVMe M.2 SSD
Ekran kartı
Nvidia GeForce RTX 3050 (Zotac)
Anakart
Asus Prime B450M K-II
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600
Sistemimi artık güncel tutabilmek için Windows 11'e taşımayı düşünüyorum ve aşırı derecede oyun oynuyorum, yaptığım benchmark testlerinde FPS sabit ya da fazlaydı herhangi bir oyunda FPS düşüşü yaşayacaksam geçmeyi düşünmüyorum, sistem özelliklerim yukarıda belirtilmiştir, FPS artar/azalır şeklinde yorum yapma imkanınız var mı?

Sistemimi artık güncel tutabilmek için Windows 11'e taşımayı düşünüyorum ve aşırı derecede oyun oynuyorum, yaptığım benchmark testlerinde FPS sabit ya da fazlaydı herhangi bir oyunda FPS düşüşü yaşayacaksam geçmeyi düşünmüyorum, sistem özelliklerim yukarıda belirtilmiştir, FPS artar/azalır şeklinde yorum yapma imkanınız var mı?

Sistem yetiyor zaten. Onun dışında Windows 10'da en azından desteği kesilene kadar kalabilirsiniz. Ancak tasarım olarak hoşunuza gittiyse geçebilirsiniz. Windows 10 sadeliği ve sorunsuzluğu olduğu için ben geri dönmüştüm. Ancak işlemcim yetmiyordu orası ayrı ama ilk zamanlarda çıktığından kurulum yapmıştım şimdilerde bazen karşılaşıyorum Windows 11 performans olarak sistemi daha iyileştirdiğini söyleyenler var. Bana kalırsa Windows 10 da kalmanız daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı