Windows 11'de programlar sorunsuz çalışır mı?

pplike2

Hectopat
Windows 11'e geçmeyi planlıyorum fakat oyunlarımı ve programları çalıştırır mı bilemiyorum. Geçenler yardımcı olur mu, sorun oldu mu hiç?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya illa 1-2 tane desteklemeyen programlar vardır, daha 11'i desteklemiyordur. Onun harici çalışıyor, hiçbir sorun yok program destekleme konusunda.

Su anki sistemin stabil olarak çalısıyorsa, geçmeni tavsiye etmem ya ufak tefek şeyler oluyor hala. Ben 1 hafta önce geçtim oda sistemi bozdum diye. ama keşke sistemi düzeltseydim geçmeseydim diyorum.

Aylardır kullanıyorum Windows 11 sorunu bırak, 10 kullanırken karşılaştığım saçma sapan sistemsel sorunlar uçtu gitti. Problem var diyenlere aldırış etme sistemleri düzgün çalışmıyor farkında değiller.

Windows 11'e geçmeyi planlıyorum fakat oyunlarımı ve programları çalıştırır mı bilemiyorum. Geçenler yardımcı olur mu, sorun oldu mu hiç?
Ben genel olarak bir sıkıntı yaşamadım. Sadece Valorant için BİOS'tan br ayar yapmam gerekti. Rainbow6'da da .exe bulunamıyor hatası aldım. Onu çözemediğim için win10 a geri döndüm. Ama bu bence benim bilgisayarımla alakalı.

Ben genel olarak bir sıkıntı yaşamadım. Sadece Valorant için BİOS'tan br ayar yapmam gerekti. Rainbow6'da da .exe bulunamıyor hatası aldım. Onu çözemediğim için win10 a geri döndüm. Ama bu bence benim bilgisayarımla alakalı.
Evet sizle alakalı durum R6 ve bir çok oyun oynadım bir sorunla karşılaşmadım daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı