Windows 11'e geçersem programlar çalışır mı?

Windows 11 geçtim yeni ve bazı FitGirl crackli oyunlarda hata verdi. İki tane oyun denedim ve ikisi de kurulmadı.(korsan kesinlikle kullanmayınız.) Windows 10'a tekrar geri döndüm ve kurulumda herhangi bir sorun olmadı. Ekstradan Visual Studio Code, XAMPP, FileZilla programlarını denedim ve sorun yaşamadım.
Ben Windows 11'e 2-3 ay önce geçtim fitgirl repack de empress vb hepsi çalıştı hatta risk alıp bilinmeyen kaynak da denedim o da çalıştı ve hala çalışıyor :) Not: 10 - 15 indirmişimdir

[Edit]
Ayrıca sürücüler (nvidia, AMD) için Windows 11 güncellemesi yayınlandı

Cracklı da çalışıyor. Hız konusunda değişiklik olamaz. (İçeriği değiştirilmeyen orhinal sürüm için geçerli)

Size tavsiyem Windows'u orjinal tutun. Crack kullanmayın! Program ve/ya oyun için kullandığınız crack ve benzeri zararlı yazılımları kullanmakta size kalmış bir şey.
+
Burada yine sana arkadaş tavsiyesi olarak orjinal ürün satın almanı tercih ediyorum.
Burada sormanız gereken konu aslında şu olmalıydı "Sürücülerim windows 11 destekli mi?" Eğer sürücüleriniz Windows 11 için uygunsa kullanın.
Windows zaten orijinal. Fakat içerisindeki bazı yazılım programları çok pahalı olduğu için mecbur crackli kurmak durumunda kaldım o programları.

Windows zaten orijinal. Fakat içerisindeki bazı yazılım programları çok pahalı olduğu için mecbur crackli kurmak durumunda kaldım o programları.
Her
Ben Windows 11'e 2-3 ay önce geçtim fitgirl repack de empress vb hepsi çalıştı hatta risk alıp bilinmeyen kaynak da denedim o da çalıştı ve hala çalışıyor :) Not: 10 - 15 indirmişimdir

[Edit]
Ayrıca sürücüler (nvidia, AMD) için Windows 11 güncellemesi yayınlandı
Konunun üstünden bayağı gecmis de merak ettim çalıştı mi acaba?

Geri
Yukarı