Windows 11'de Ryzen sistemlerde olan performans sorunu giderildi mi?

• Konuyu başlatan Ryse
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 952
Yakında gelecek olan Play Games için geçilebilir. Normal şartlar altında RTM sürümü uygun duruyor. Insider Preview Dev kanalında kararsızlıklar var.

Görev çubuğu bugu nedir? Ben hiç karşılaşmadım şuana kadar herhangi bir hatayla. Windows 10'dan bir farkı yok sadece tema giydirilmiş hali.

Görev çubuğu bugu nedir? Ben hiç karşılaşmadım şu ana kadar herhangi bir hatayla. Windows 10'dan bir farkı yok sadece tema giydirilmiş hali.

Görec çubuğunda aşırı sorun var say say bitmez ve eksiği cok fazla mesela örnek mouse görev cubuguna gidiyor internet filan yaziyor ya da ses yaziyor anlamsiz bir şekilde.

Görec çubuğunda aşırı sorun var say say bitmez ve eksiği cok fazla mesela örnek mouse görev cubuguna gidiyor internet filan yaziyor ya da ses yaziyor anlamsiz bir şekilde.
Çok ufak bir sorun o şimdiye kadar hiç kafama takmadım. Mouseu oynatınca gidiyor zaten saniyelik bir olay.

Çok ufak bir sorun o şimdiye kadar hiç kafama takmadım. Mouseu oynatınca gidiyor zaten saniyelik bir olay.
Onun yanında arada başlat açılmıyordu, öyle olunca tek çare alt f4 ile yeniden başlatma oluyordu ama düzeldi dedi bir kullanıcı büyük ihtimal haklıdır güncelleme konusunda Windows 11e Microsoft iyi bakıyor. Şu anda USBmi hazırlıyorum geçeceğim Windows 11e tekrardan bu gece herhangi bir sorun olursa buraya yazarım.

Sistemin imzandaki gibiyse yakın sistemimiz var bende 3-4 gün önce görev çubuğu bugu yüzünden 2. defa Windows 10a geri döndüm düzelmişse o bug Windows 11 kullanılabilir performansı windows 10dan farklı değil katılıyorum, sadece arada böyle buglar çıkıyor can sıkıyor.
Evet geliştirici kanalında bazen yaşanıyor. Özellikle yeni gelen ses ve parlaklık tasarımı değişince yeni bir bug çıktı, explorer çöküyordu yeniden başlıyordu. Fakat geri bildirimlerle 3 günde çözüldü.

Onla kalmiyor durduk yere FPS dropları filan giriyor daha geliştirilmesi gerek.
Öyle bir sorun valorant, minecraft, r6s, sea of thieves, forza horizon 4, forza horizon 5 gibi oyunlarda hiç yaşamadım.
Evet geliştirici kanalında bazen yaşanıyor. Özellikle yeni gelen ses ve parlaklık tasarımı değişince yeni bir bug çıktı, explorer çöküyordu yeniden başlıyordu. Fakat geri bildirimlerle 3 günde çözüldü.
Geliştirici kanalı değilde kararlı sürümü kullanacağım için bir sorun yaşamam diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı