Çözüldü Windows 11'de Saat ve Saniye nasıl gösterilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ertuğ Eroğlu

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle herkese kolay gelsin dileklerimle başlıyorum. Windows 10'da saatin yanında gösterdiğimiz saniye, Windows 11'de gösteriliyor mu acaba, bilgisi olan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ayarlar > kişiselleştirme > görev çubuğu > görev çubuğu davranışları'na gidin ve sistem tepsisi saatinde saniyeleri göster seçeneğinin yanındaki bir onay işaretini işaretleyin.
Boş konuşmuyorum. Daha yeni çıkmış ve önünde upuzun yolu olan bir işletim sistemine bu kadar küçük problemler yüzünden eleştiri yapılamaz. Sosyalde birisi yuvarlak kenarlara bile eleştiri yapmıştı. Zaten windows 11'in olayı o. Saatte saniye gösterilmezse pek bir şey eksilmez bence. Ayrıca ben cevabımı size değil konu sahibine verdim. Her lafa atlamayın.

Windows 11'i böyle gereksiz (yani benim gereksiz gördüğüm) özellikler yüzünden çok eleştiren gördüm. O yüzden bir dipnot geçmek istedim yanlış anlaşıldıysam özür dilerim :D.

Medya tuşlarının kullanışsızlığından kastınız nedir?
Oyun oynarken Spotify'dan şarkı dinliyorsanız eğer medya tuşları ile Windows 10'da şarkıyı değiştirip, durdurabilirsiniz. Fakat Windows 11'de bu özellik yok.

Geri
Yukarı