Windows 11'de ses simgesine tıklandığı zaman sistem donuyor

dadataka

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

W11 yüklü bir dizüstü bilgisayarım var. Görseldeki hepimizin bildiği sağ alttaki ses simgesine tıkladığımda bilgisayar anlık (1sn civarı) donuyor. O an video açıksa görüntü donuyor mouse hareket etmiyor vs. hemen düzeliyor ancak yine de rahatsız edici. Çözümü nedir?

ses.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

W11 yüklü bir dizüstü bilgisayarım var. Görseldeki hepimizin bildiği sağ alttaki ses simgesine tıkladığımda bilgisayar anlık (1sn civarı) donuyor. O an video açıksa görüntü donuyor mouse hareket etmiyor vs. hemen düzeliyor ancak yine de rahatsız edici. Çözümü nedir?

Eki Görüntüle 1948409
Bende de oluyordu. Bilgisayarınız şarjda mı? İşlemci tam güçte çalışmadığından takılıyor. Sistem düşükse de normal ve çözümü yok başka maalesef.

Aynı sorunu yaşıyorum. Tam performansta çalıştırınca da fan sesi rahatsız ediyor. Üzerinde değişiklik olan yapılarında kullandığımda bu sorunu yaşamıyorum. Orijinal Windows 11 Pro da bu sorun var. Cihaz 12. Nesil 4050 kartlı 32 gb ramli bir cihaz

Merhaba,

Eki Görüntüle 1948409

Hocam oraya tıklayınca hızlı erişim menüsü açılıyor evet sistemi ilk açtığınızda ve oraya tıklayınca 1 saniye gibi bir gecikme oluyor fare hareketinde sorun olmuyor. Video donması vs. de yaşamıyorum.

Microsoft bu sorunu ele alacağını söylemişti ilerleyen güncellemelerde düzelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı