Çözüldü Windows 11'de Steam ve Ubisoft oyunları çalışıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

thelordof

Kilopat
Daha fazla  
Windows 11'de Steam, Ubisoft oyunları düzgün çalışıyor mu? Deneyen oldu mu?

10. nesil i7 Intel laptoptan yükseltme yaparak sıkıntısız kullanmaya devam edebilir miyim?

Çözüm
Arkadaşlar Windows 10'da açabildiğiniz her türlü oyunu ve programı Windows 11 de açıyor. Uyumsuzluk sorunu söz konusu değil çünkü Windows 11, Windows 10 tabanlı aynı çekirdeği kullanıyor. Temelde işletim sistemi halen Windows 10. Sadece adı değiştirildi ve görsel yenilemeler yapıldı.
İlginç bir sorunmuş. Windows 10 ' dayım. Şu an o sorunlar yok. Gözümü korkuttu.

Öyleyse iyi.
Arkadaş 3-4 aydır kullanıyorsa tam sürüm daha yeni çıktığından büyük bir sorun yaşamış olabilir belki de. Şimdi ise ne tür hatalar var yeni yeni ortaya çıkıyor.
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de hata çıkmış mı çıkmamış mı onu nereden öğrenebilirim?

Bence de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rainbow Six Siege Windows 11 diye arattım ve bu videoyu buldum. Sanırım bu şekilde yapacağız.

Ubisoft'u denemesem de Steam oyunları oldukça güzel çalışıyor hatta az biraz performans farkı da var (iyi anlamda)

PC Sistem Durumu Denetimi uygulamasını indirip sisteminizin Windows 11'i desteklediğini veya desteklemediğini görüntüleyebilirsiniz.

Sayfanın en altında indirme linki mevcut.
Destekliyor. Bir de şöyle uyarı veriyor, illa mailimi girmem gerekir mi?

Dosya Ekleri

• ms.png
    ms.png
    88,2 KB · Görüntüleme: 89
Sanırım Valorant’ta hata çıkmış ve onun için de Windows 10’a dönmek zorunluymuş. Hangi oyun tam hatalı olacak kestiremiyoruz ama tek yapabileceğiniz şey bu oyunlarda hata çıkmış mı diye araştırma yapmak. Şuanda maalesef böyle bir sıkıntı var.
Valorant oyununda şahsen hiç sıkıntı yaşamadım. Dün yaklaşık 3 saat boyunca oynadım.

Windows 11'i kurduktan sonra ilk işim oyunlara bakmak oldu. Şu ana kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Ekran kartımın sürücüsünü de güncelledikten sonra sıkıntısız bir şekilde oynuyorum.

O ne için tam bilmiyorum sanırım OneDrive tarzı bir eşitleme ama Windows 11’e geçmek istiyorsanız orijinal sitesinden, sadece yükseltmek isterseniz yardımcıyı, format atmak için ise ISO’yu indirebilirsiniz.

Yükseltme olarak denemeyi düşünüyorum. Çok teşekkür ederim.
Şimdilik gerek yok ama kurulumda bir Microsoft hesabı girmeniz zorunlu.
Teşekkürler.
Sisteminiz TPM 2.0 ve Secure Boot destekliyorsa bir sıkıntı çıkmıyor. Desteklemiyorsa Valorant ve FACEIT AC açılmaması bilinen sorunlar arasında.
Destekliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı