Windows 11'de sürekli "bu uygulamanın bir kısmı engellendi" bildirimi geliyor

Semih Emree

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
Samsung CL40 4800Mhz 1x16GB Ram
Ekran kartı
RTX3060 Mobile
İşlemci
AMD Ryzen 7 6800H
Fotoğrafta gördüğünüz bildirim sürekli geliyor sebebi nedir? Çözümü nedir?

Windows 11 Pro.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-12 222131.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-12 222131.png
    265,2 KB · Görüntüleme: 56
Malwarebytes ile tarar mısınız?

Bunlar çıktı ne anlama geliyor.

Ne oldugunu ögrendim Microsoft ürünlerini yasa dışı kullanmamızı sağlıyormuş karantinaya bastım ancak hala duruyor ayrıca bendeki Windows 11 Pro orijinal lisans almıştım. Nasıl silebirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-14 163647.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-14 163647.png
    255,1 KB · Görüntüleme: 20
Virüs değil herhalde ama Windows'u kaçak kurunca bu cıkıyormuş düzgünce sıfırdan kurdum düzeldi.
hocam kaçak derken orjinal olmayan iso mu yoksa netten blınan bir lisans koduyla mı etkinleştirince.Ben iso yu windowsun kendi sitesinden indirmiştim.Lisans sadece lisans burada dan yada onun gibi bir siteden alınma.Birde hata sende sürekli geliyormuydu bende bugün akşam geldi işte 2 3 tane daha da gelmedi.DÜn windows update gücellemesi yaptım acbaa ondan da olurmu

Hocam kaçak derken orijinal olmayan ISO mu yoksa netten blınan bir lisans koduyla mı etkinleştirince. Ben ISO'yu Windows'un kendi sitesinden indirmiştim. Lisans sadece lisans buradadan ya da onun gibi bir siteden alınma. Bir de hata sende sürekli geliyor muydu bende bugün akşam geldi işte 2 3 tane daha da gelmedi. Dün Windows Update gücellemesi yaptım acbaa ondan da olur mu?

Yok hocam Windows'u kurarken Windows'un kendi sitesinden indirmemis bilgisayarci. Lisanstan dolayı değil. Bu resimdeki dosyalar yoksa baska bir şeyden dolayi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı