Windows 11'de tehditler silinmiyor

TuranV12

Hectopat
Yer
Baku / Azərbaycan
Daha fazla  
Merhaba, Windows 11 kullanıyorum. Dün crack bir oyunun kurulumunu yaptıktan sonra Windows Defender'de bazı hatalar çıktı. Bazı tehditler silindi amma 5-6 tane tehdit kaldı silinmiyor, karantinaya da alınmıyor. Bunları nasıl silebilirim?

1636390500671.png

Merhaba, Windows 11 kullanıyorum. Dün crack bir oyunun kurulumunu yaptıktan sonra Windows Defender'de bazı hatalar çıktı. Bazı tehditler silindi amma 5-6 tane tehdit kaldı silinmiyor, karantinaya da alınmıyor. Bunları nasıl silebilirim?

Eki Görüntüle 1209617

Malwarebytes indirin. Güncellemeri tamamlayın. Güvenli moda girip tam tarama yapın. Çıkanları silin. Logu paylaşın.

Kaspersky, Malwarebytes, Bitdefender, Norton gibi AV ya da AM'lerden 1 bir tane indirerek tam tarama yapıp loglarını atar mısınız?

Kaliteli anti-virüs yazılımları ile özellikle Kaspersky ve Malwarebytes öneririm, tam tarama yapın. Hatta mümkünse güvenli modda yaparsanız daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Kafam rahat olsun derseniz formatta atabilirsiniz.

Kaspersky, Malwarebytes, Bitdefender, Norton gibi av ya da Am'lerden 1 bir tane indirerek tam tarama yapıp loglarını atar mısınız?

Kaliteli Anti-Virüs yazılımları ile özellikle Kaspersky ve Malwarebytes öneririm, tam tarama yapın. Hatta mümkünse güvenli modda yaparsanız daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Kafam rahat olsun derseniz formatta atabilirsiniz.

Malwarebytes indirin. Güncellemeri tamamlayın. Güvenli moda girip tam tarama yapın. Çıkanları silin. Logu paylaşın.

İlk önce Kaspersky ile tarama yaptım 1-2 tane sonuç buldu ve sildi amma Defender'da o silinmedi. Daha sonra da Malwarebytes da tarama yaptım, bütün trojanları buldu ama hepsini karantinaya aldı. Yani bir şey değişmedi.
Oraya eylemleri başlat tuşu koymuşlar tıklamayı denedin mi?

Denedim, hiçbir şey olmuyor.

Geri
Yukarı