Windows Defender tehditler silinmiyor

Jerodd01

Centipat
Kısa süre önce Virtualbox üzerine Kali Linux yüklemiştim ve SSD kullanıyorum yerim kalmadı. Silmem gerekiyordu ben haftada bir PC me tam tarama yaparım Windows Defender uzerinden tam tarama yaptığımda onlarca tehdit buldu ve silemiyorum. Defender üzerinden tehditleri nasıl kaldırabilirim? Görev yöneticisinde ise antimalware service executable CPU ve bellek kullanıyor. Windows Defender üzerinden.
Not: Tehditler bulundu. Önerilen eylemleri başlatın diyor aşağı indiğimde eylemi başlat dediğimde uzunca bir süre bekledim yaklaşık 45 dk 1 saate yakın ama bir şey olmadı.
Yardım edin 2 gündür uğraşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev yöneticisinde ise antimalware service executable CPU ve bellek kullanıyor.
Defender'in kendi servisleridir.

Tehditler bulundu. Önerilen eylemleri başlatın diyor aşağı indiğimde eylemi başlat dediğimde uzunca bir süre bekledim yaklaşık 45 dk 1 saate yakın ama bir şey olmadı.
Olmaması normal. Zayıf bir yazılım olduğu için temizlemeyi becerememiş. Kullanmamanızı boşuna önermiyoruz. Kaliteli bir AV yükleyip, veritabanlarını güncelledikten sonra tam tarama yapabilirsiniz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı